Поради для здоров’я шкіри ніг та нігтів від подологині салону блогерки Саші Бо

Салон STORIES by Sashaabo – локація справжнього задоволення та неймовірної краси в Івано-Франківську, яке cтворила з великою любов’ю та турботою відома бізнес-леді Олександра Пустовіт. На власному прикладі Олександра показує те, як важливо для жінки відчувати внутрішню силу та бути в ресурсі, а це все завдяки привабливому зовнішньому вигляду та впевненості у собі. Саме тому їй вдалося зібрати кращих професійних майстринь, аби втілити б’юті-мрії в реальність. Наші ніжки потребують особливого догляду та турботи у будь-яку пору року, тому разом зі SPACE mag. дізнаємося про основні рекомендації для здоров’я шкіри ніг та нігтів від подологині салону STORIES AESTHETIC CLINIC Євгенії Обух.

До слова, інтерв’ю з Олександрою можна прочитати тут.

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР-ПОДОЛОГ У САЛОНІ STORIES?

Подолог – це спеціаліст, який займається проблемами стоп та нігтів, тому в салоні STORIES такий фахівець працює з:

 • врослими, травмованими та деформованими нігтями;
 • рецидивами після хірургічних втручань;
 • лікуванням грибкових уражень нігтів та шкіри; видаленням натоптнів, мозолів, бородавок; лікуванням тріщин, а також працює з надмірно сухими ділянками шкіри стоп;
 • визначенням причин захворювань та їхньою профілактикою;
 • підбирає правильний догляд та надає послуги гігієнічного педикюру.

ЯК ЧАСТО ТРЕБА РОБИТИ ПЕДИКЮР, ЯКЩО СЕЗОН ВІДКРИТОГО ВЗУТТЯ ЗАКІНЧИВСЯ?

Восени та зимою педикюр варто робити не для краси, а для здоров’я. Оскільки у холодну пору ми носимо закрите взуття, на ногах можуть утворюватися мозолі та натоптні. Щоб цього уникнути, процедуру педикюру необхідно робити з інтервалом в місяць, але не рідше, ніж раз на два місяці. Також під час перепадів температури, коли на вулиці мороз, а вдома або на роботі сухе повітря, страждає не лише шкіра обличчя, але й стопи, які теж пересихають і можуть тріскати. Щоб уникнути такої проблеми варто відвідати подолога та усунути сухість п’ят, пом’якшити шкіру і підлікувати тріщини. Незалежно від пори року та погоди, ніжки кожного повинні бути завжди доглянутими. Особиста гігієна і догляд за собою мають бути на першому місці.

КОМУ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОДОЛОГА?

Консультація потрібна, якщо щось не так. Наприклад, утворилися мозолі та якась загрубілість, якщо раніше такого не траплялося, нігті змінили колір, больові відчуття під час ходьби. Спеціаліст потрібен і діабетикам. Специфіка захворювання така, що у крові бракує тромбоцитів, судини запаюються погано, шкіра складно регенерується. За такої проблеми на стопах завжди є сухість шкіри, а також можуть бути рани, які складно загоюються.

У таких випадках відвідувати подолога потрібно, але не тільки для педикюру, а для огляду і догляду. В інших випадках консультація – це індивідуальний вибір. Однак вона може бути корисна всім, адже за один візит фахівець розповість, як правильно доглядати за стопами і розвіє популярні міфи.

П’ЯТКА З ТРІЩИНАМИ ПЕРЕДБАЧАЄ ПЕВНІ ПРОБЛЕМИ?

Так, оскільки тріщини утворюються внаслідок багатьох факторів. Основні з них – порушення обмінних процесів, через що виникають авітамінози, діабет, грибкові інфекції, з’являється надмірна вага. Передусім відбувається порушення шкірного покриву, яке призводить до інфікування шкіри. Якщо не розпочати лікування вчасно, можуть виникати запальні процеси, що викликають біль під час ходіння.

ЧИ МОЖЕ БУТИ ПРОБЛЕМА У НЕПРАВИЛЬНОМУ ВЗУТТІ, А НЕ В НОГАХ? ЯК І З ЦИМ БОРОТИСЯ?

Так. Причиною деформації стоп часто може бути спадковість, травми і малорухливий спосіб життя, а найчастіше й носіння неправильного взуття. Чому? Тому що стопа – це наша опора, на яку припадає основне навантаження під час ходіння, бігу й просто навстоячки. Від того, наскільки здорова стопа, залежить не тільки здоров’я ніг, а й суглобів, хребта, судин і навіть внутрішніх органів, тому що це весь опорно-руховий апарат людини.

Як боротися з такою проблемою? Підбирати взуття відповідно до ВАШОЇ стопи. Часто слово «ортопедичне» означає те, що підійде саме для вас. Взуття або устілки мають бути виготовлені індивідуально відповідно до ваших замірів і до вашої стопи. Яка функція такого взуття або устілок? Звісно, це фіксація: вони фіксують стопу у правильному положенні, розподіляючи вагу тіла рівномірно, як це закладено фізіологією, розвантажуючи стопу і зменшуючи утворення натоптнів та мозолів.

МОЗОЛІ І НАТОПНІ РЕАЛЬНО ПРИБРАТИ БЕЗ ВТРУЧАНЬ ПОДОЛОГА?

Моя відповідь – реально. Чому? Тому, що причина утворення – це нерівномірно розподілена вага на стопі, деформації, або знову ж таки неправильно підібране взуття, яке спричиняє тиск. Немає тиску – немає больових відчуттів, отже немає і натоптнів та мозолів. Якщо у вас є така проблема, то ви пацієнт ортопеда, а не подолога.

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА НІГТЯМИ ТА ШКІРОЮ СТОП:

 • Підстригайте нігті вчасно та правильно, щоб запобігти деформації та вростанню;
 • якщо ви регулярно робите педикюр, не користуйтеся вдома пемзами та пилочками, оскільки так лише травмуватимете молоду шкіру, внаслідок чого можуть виникати больові відчуття та тріщини;
 • для шкіри ніг не використовуйте зволожувальні засоби, придбайте собі живильну серію, яка надасть еластичності вашій шкірі;
 • якщо відбулися якісь зміни нігтьової пластини або шкіри, то зверніться до спеціаліста, не займайтесь самолікуванням;
 • попіклуйтесь про свою нігтьову пластину, наносіть гель-лак тільки влітку, дайте нігтям відпочити трішки;
 • не забувайте, що педикюр – це не естетика, а здоров’я!

ЧИ МОЖУТЬ ТРЕНДИ ПЕДИКЮРУ БУТИ ПОВ’ЯЗАНИМИ З КОРИСТЮ ТА ШКОДОЮ ДЛЯ СТОП?

Клієнти салону STORIES в холодну пору року вибирають здоров’я, знімаючи штучне покриття та присвячуючи більше увагу догляду, тому це корисний тренд на натуральність та на здоров’я.

Територія краси STORIES BY SASHAABO – be a beautiful story!

INSTAGRAM: @sashaabo

INSTAGRAM: @stories.by.sashaabo

INSTAGRAM: @stories.aesthetic.clinic

 

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як обрати зимове взуття без шкоди здоров’ю?

Без болю та страждань: як швидко розносити нове взуття

Тріщини на п’ятах: причини виникнення та способи лікування

Як правильно обрати кросівки для бігу

5 способів візуально подовжити ноги

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР