Як доглядати за волоссям у холодну пору року?

Догляд за волоссям потрібно коригувати щосезону для того, аби відчувати зміни стану волосся та враховувати їх у щоденній рутині. Про що варто пам’ятати, доглядаючи за волоссям у холодну пору року, розповідаємо у матеріалі.

ПРО ЗАСОБИ

У холодну пору року шкірі голови та волоссю потрібне якісне зволоження та захист від погодних умов. Восени шкіра голови не виділяє стільки ж себуму, як улітку, тому волосся майже всіх типів стає сухішим. Для жирного волосся вибирайте засоби, призначені для нормального волосся, а для нормального волосся використовуйте засоби для сухого волосся.

Надавайте перевагу м’якшим шампуням, які добре очищатимуть та захищатимуть ліпідний бар’єр шкіри голови. Кондиціонер важливо замінити на більш насичений засіб, тому що в суху холодну погоду нашому волоссю, як і шкірі, потрібні додатковий захист і зволоження.

ПРО МИТТЯ ГОЛОВИ

Техніка миття голови не змінюється. Цей процес повинен бути якісним у будь-яку пору року. Важливо щоразу під час нанесення шампуню ретельно масажувати шкіру голови від 3 до 5 хвилин. Найважливіше правило – добре висушувати волосся перед виходом на вулицю. Якщо ви сушите волосся феном, то висушуйте його на 98%, щоб волога, яка залишилася, випарувалася природним способом, а волосся не пересушилося. Також не забувайте в холодну пору року ховати волосся під головний убір та верхній одяг.

ПРО ГОЛОВНИЙ УБІР ТА ЗАЧІСКУ

Одвічна жіноча проблема у холодну пору року: щойно зробила зачіску, а тут потрібно виходити на вулицю та одягати шапку. Вихід є: зверніть увагу на головні убори з шовковою підкладкою або замініть шапки на капюшони. Шовкова тканина менше травмує та заплутує волосся, тому зачіску легко освіжити за допомогою рук.

Також можна використовувати техніки рефрешу. Зазвичай, кожна жінка знаходить свою схему та методику, щоб освіжити укладку. Пряме волосся достатньо розчесати широким гребенем, щоб додати трохи повітряності й об’єму. Для кучерявого волосся може стати в пригоді вода або стайлер і «жмакання» кучерів для відновлення їхньої форми.

Для збереження прикореневого обсягу в холодну пору варто робити пілінг шкіри голови, особливо, якщо ви використовуєте сухі шампуні. Вони сприяють формуванню на поверхні шкіри середовища для розмноження мікроорганізмів і грибків.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Балаклава – найтрендовіший головний убір цієї зими

Балаклава – найтрендовіший головний убір цієї зими

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ СТАН ВОЛОССЯ ВОСЕНИ ТА ВЗИМКУ?

В осінньо-зимовий період загострюється проблема випадіння волосся, дерматиту шкіри голови, з’являється лущення, підвищення вироблення шкірного себуму або навпаки – неприємна сухість шкіри голови. Провокують ці стани низька температура і вітер, а також сухе повітря всередині приміщення.

Присвячуйте час комплексним відновлювальним процедурам для шкіри голови та структури волосся. Пам’ятайте: у тижневій рутині для догляду за волоссям важливо використовувати маску для волосся, бальзам і високотехнологічні засоби з доволі маленькими молекулами.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Гаряче VS холодне: як правильно сушити волосся феном

Як боротися з постковідним випадінням волосся?

Як правильно користуватися маскою для волосся?

Посічені кінчики волосся: рятувати, стригти чи доглядати

Як доглядати за хвилястим волоссям?

ТВЕРДИЙ VS РІДКИЙ: чому варто спробувати твердий шампунь для волосся

Без сорому: чому не варто приховувати сиве волосся

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР