оксана коротка

У Луцьку відкриється салон краси G.Bar

Салон краси G.Bar невдовзі відкриється у Луцьку. Про це повідомили на офіційній сторінці G.Bar Kyiv.

 

Керуючим партнером нового б’юті-бару у місті стала власниця «Центру естетичної медицини» та сервісу вітамінних крапельниць «Vitamin BOOM» Оксана Коротка. Новина про підписання договору та фото Оксани з засновницями G.Bar Лєрою Бородіною і Сабіною Мусіною з’явилися у соцмережах у п’ятницю, 19 лютого.

Сотні дівчат із Луцька та Волині не могли дочекатися новини про відкриття б’юті-бару у Луцьку, але згодом кожна з них зможе завітати до місця сили незрівнянних укладок, ідеальних мейків та легендарних нейл-артів у нашому місті.

оксана коротка

G.Bar – міжнародна франчайзингова мережа б’юті-барів, яку заснували 2015 року в Києві Лєра Бородіна та Сабіна Мусіна. Мережа G.Bar нараховує 34 б’юті-бари у 10 країнах, зокрема у Росії, Україні, Польщі, США, Білорусії, Грузії, Казахстані, Естонії та Кіпрі.

Нагадуємо, що згодом відбудеться відкриття G.Bar у Рівному. Більше про засновницю салону краси у Рівному можна дізнатися в нашому інтерв’ю.

 

Уся інформація щодо інвестицій та франшизи є на сайті, де кожен може більш детально з нею ознайомитися. Дізнатися більше про те, як відкрити власний франчайзинговий б’юті-бар можна тут

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР