макіяж G.Bar

Коли відкриття G.BAR у Рівному: з перших уст власниці Юлії Ільницької

Коли у Рівному з’явиться новий салон краси G.BAR та як він працюватиме у період пандемії – з перших уст власниці Юлії Ільницької в ексклюзивному матеріалі від Space.

Джи – це місце сили твоїх неймовірних макіяжів та ідеальних укладок, легендарних плетінь, яскравих манікюрів та педикюрів та досконалих брів. Зовсім скоро кожна красуня зможе взяти в руки телефон та записатися в G.Bar у Рівному. Ідея відкриття у цьому місті виникла у голові неймовірної жінки з Рівненщини – Юлії Ільницької.

Лікарка-стоматологиня за фахом, вона здобула освіту у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського на стоматологічному факультеті. Зараз продовжує навчання у НМУ ім. О.О.Богомольця, як стоматолог-інтерн. «Моє життя – це освіта та самореалізація», – так звучить життєве кредо дівчини.

ЯК З’ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ ВІДКРИТТЯ?

Колись, обідаючи в одному з закладів Києва, я побачила гарних і щасливих дівчат, що виходили з яскравого б’юті-салону. Це був G.Bar Mini. Тоді наче іскра пролетіла! І я зрозуміла, що G.Bar має бути у Рівному. Не повірите, але саме у той момент руки вже самі писали повідомлення, щоб дізнатися усі деталі.

ЯК ПРАЦЮЄ G.BAR У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ

Ризик тільки один – зустріти сумну дівчину на вулиці, яка не змогла записатись на укладку в G.Bar! Звичайно, я жартую, та насправді не бачу ніякого сенсу відтягувати здійснення мрії. Адже вважаю, що краса та емоції потрібні дівчатам 24/7 попри погану погоду, пандемію чи напад прибульців. Звісно, ми будемо дотримуватися усіх зазначених заходів санітарно-епідемічних норм для безпеки і клієнтів, і співробітників. Нам важливе здоров’я кожного, тому ми робитимемо все, щоб його зберегти!

ЧОМУ У РІВНОМУ?

По-перше: це місто, яке я люблю всією душею. По-друге: це місто, де щодня життя вирує яскравими барвами, з’являється щось нове. Це дивовижне й сучасне місто з неймовірною кількістю цікавої молоді, високий рівень життя та прекрасне оточення.

ДЕ БУДЕ Б'ЮТІ-САЛОН У РІВНОМУ

Якщо ми зараз розкриємо цю таємницю, то вже на сходинках доведеться робити ізі-накрутку, емейзінг нейл та перфект-мейк. Коли ми будемо готові відчинити наші двері – дамо вам знати на нашій сторінці @g.bar.rivne в INSTAGRAM. У наших соцмережах ви можете слідкувати за нашим розвитком та усіма новинами. Єдине, що можемо сказати, що це буде у самому серці рідного міста.

КОЛИ ВІДКРИТТЯ G.BAR У РІВНОМУ

Звичайно, нам хочеться зробити все якомога швидше і відкритися вже на наступному тижні! Але ми пропускали заняття в Гоґвортсі, де вивчали магію швидкого будування. Тому ми сподіваємося відкрити двері нашого магічного G.Bar до Нового року, щоб кожен день наших відвідувачок упродовж зимових свят був незабутнім. Ми уже знайшли ідеальне приміщення, де розпочали ремонтні роботи. Ми обираємо найкомфортніші меблі, якісну техніку, шукаємо надійних постачальників. Намагаємося зробити найкрасивіший та стильний дизайн «евер», щоб ніхто не захотів звідти піти. Кожен бізнес такий же індивідуальний, як і людина, що його засновує. Втім це точно не перше будівництво, тому команда вже знає усі труднощі, які можуть з’явитися. Тому сподіваємося все встигнути за 3 місяці.

ХТО ТАКА КРИХІТКА ДЖИ?

Абсолютно кожна: від маленької крихітки, що хоче бути такою ж вродливою, як її матуся, до тієї леді, з якої мама брала приклад у своєму дитинстві. Ми хочемо здійснювати мрії усіх дівчат, які переступають наш поріг.

Лєра Бородіна та Сабіна Мусіна – геніальні дівчата, що самі зуміли побудувати чіткий та успішний бізнес. Це приклад для кожної, хто має мрію та хоче її здійснити. Вони зуміли зібрати та створити таку команду зі спільними цінностями та метою. Тому на усі робочі питання мені може відповісти спеціально призначено для цього людина. А особисто ми спілкуємося, коли перетинаємося в закладах міжнародної мережі.

Сабіна Мусіна, Лера Бородіна, Юлія Ільницька

ЯК ВІДКРИТИ ФРАНШИЗУ

Уся інформація щодо інвестицій та франшизи є на сайті, де кожен може більш детально з нею ознайомитися.

Дізнатися більше про те, як відкрити власний франчайзинговий б’юті-бар можна тут.

ЧОМУ ВАРТО РОЗПОЧАТИ БІЗНЕС З G.BAR

Найголовніше – це команда, про яку я вже говорила. Ви тільки уявіть сотні, навіть тисячі людей (!) мають спільні цінності та одну мету – зробити щасливою кожну, хто заходить у красивий простір. Звичайно, це досвід двох неймовірних дівчат, що продовжують надихати сотні тисяч відвідувачів. І звісно, новаторство цього проєкту. Адже де ще ви зможете заново народитися і відчути себе по-новому вже через декілька годин?

Тому якщо у вас є мрія, то кожного дня робіть хоча б маленький крок для її досягнення – і все у вас вийде!

Редакція SPACE, як і кожна крихітка Джи, з нетерпінням чекає на відкриття нового б’юті-бару. А ще ми покажемо, який він зсередини. Очікуйте на фотозвіт офіційного відкриття на нашому модному онлайн-ресурсі.

манікюр G.Bar
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР