підборіддя

Як позбутись другого підборіддя

Друге підборіддя може з’явитися практично у кожного. Цей естетичний дефект, звичайно, неприємний, але боротися з ним можна і навіть потрібно. Однак якщо з другим підборіддям все зрозуміло, то як боротись з обвисанням шкіри, адже це явище не завжди пов’язано з віком або зайвою вагою.

Причиною виникнення цих дефектів може стати не тільки вік. Багато хто вважає, що «телефонний» спосіб життя, шкідливі звички, екранне випромінювання сприяє виникненню другого підборіддя та ознак старіння. Розбираємось разом, чому з’являється друге підборіддя та як його позбутись.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ДРУГОГО ПІДБОРІДДЯ

Вікові зміни

Спершу потрібно розглянути найвідомішу причину обвисання шкіри обличчя і другого підборіддя. Зазвичай вони виникають внаслідок вікових змін. Комусь щастить більше, а опущення м’яких тканин відбувається пізніше. У когось, навпаки, раніше. Ці зміни в основному залежать від способу життя. Пам’ятайте про те, що куріння, надмірне вживання алкоголю, відмова від фізичних навантажень і щоденні стреси на роботі можуть призвести до різкого старіння шкіри.

Генетика

Батьки передають своїм дітям у спадок не лише якісь риси зовнішності та характеру, а й схильності до чого-небудь. Особливості метаболізму і анатомічна будова – ось що найчастіше отримують нащадки «в подарунок» від своїх предків. Тому якщо у вашого батька або бабусі є друге підборіддя, будьте удвічі уважнішими і не пропустіть момент, коли можна зупинити процес виникнення цього дефекту. Будова обличчя також грає важливу роль неприємностей. Люди з круглим типом найбільш схильні до виникнення другого підборіддя.

Зайва вага

Практично неможливо позбутися другого підборіддя, якщо не буде змінюватися загальна вага. Однак різке схуднення також не принесе бажаного результату, а навіть, навпаки, ще погіршить ситуацію. «Зайва» шкіра, яка тримала жир, може провиснути і створювати дискомфорт. Тільки поступове скидання ваги може призвести до бажаного результату. Однак підкріплювати його варто спеціальними процедурами, які допоможуть ущільнити епідерміс. А ще друге підборіддя утворюється внаслідок будь-яких гормональних порушень.

підборіддя

ЯК ПОЗБУТИСЯДРУГОГО ПІДБОРІДДЯ?

Спочатку спробуйте впоратися з цим дефектом в домашніх умовах. Наприклад, існує безліч вправ, спрямованих на те, щоб усунути друге підборіддя. Згадуємо про масажери гуа-ша і ролики. Якщо ви упустили момент і здається, що з цими дефектами доведеться провести все життя, то можна звернутися до косметологічних процедур.

Радикальні методи – кабінет пластичного хірурга. Зазвичай для усунення цієї проблеми використовується платизмопластика в поєднанні з підтяжкою обличчя. Ця операція спрямована на боротьбу з віковими змінами шкіри – складками та зморшками на шиї.

шия

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ, АБИ ПОЗБУТИСЯ ДРУГОГО ПІДБОРІДДЯ

Вправа №1

Стоїмо або сидимо рівно, голову закидаємо максимально назад, а язик притискаємо до піднебіння. Утримуйте положення голови протягом 10 секунд, після чого повертайтеся у вихідне положення. Повторюйте 5-7 разів щодня.

Вправа №2

Підборіддя підніміть вгору і висуньте нижню щелепу вперед. Утримуйте положення голови протягом 10 секунд, після чого треба повернутися у вихідне положення. Повторіть 2-3 рази.

Вправа №3

Схоже на другу вправу, але тільки підборіддя потрібно підняти вгору, а голову повернути вправо. Витягніть нижню щелепу вперед і утримуйте положення голови протягом 10 секунд. Поверніться у вихідне положення і повторіть з поворотом голови вліво. Зробіть 2-3 повторення.

Вправа №4

Спробуйте дістати язиком до кінчика носа. Тягніться старанно, тоді ви відчуєте, як напружуються м’язи шиї. Повторіть 10 разів.

Вправа №5

Розігріти м’язи допоможе проста вправа. Встаньте або сядьте рівно, голова дивиться прямо, а нижня щелепа висувається вперед. Повторювати 10-15 разів.

підборіддя
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР