чиста шкіра

Яким повинен бути догляд за шкірою навколо очей у домашніх умовах

«Не забувай про мене!» кричить ваша шкіра навколо очей. Вона така тонка і беззахисна, тому для неї, як і для кожної жінки, повинен бути особливий підхід, ніжний та грамотно підібраний догляд. Про догляд за делікатною шкірою навколо очей – розповідаємо у нашому матеріалі.

МНОЖИМО НА ДВА

Одного крему недостатньо: не існує ні одного універсального засобу від мішків під очима, темних кругів та зморшок. Зате деякі з них вирішують кожне із завдань окремо. Вранці та ввечері можна користуватися різними.

ЗА ГРАФІКОМ

Використовуйте вибраний крем щоденно (двічі на день) і побачите перші помітні результати вже через два тижні.

БЕЗ ДОТИКУ

Найтонша шкіра – на повіках, тому її так легко подразнити. Тільки будьте обережні, не наносьте крем дуже близько до вій.

СОНЦЕЗАХИСТ

Перша причина зморшок на ділянці навколо очей – дія ультрафіолету. Завжди використовуйте сонцезахисні засоби.

НЕ ТРІТЬ ОЧІ

Через механічні подразнення шкіра може втрачати пружність, тому звичка терти очі може погано відобразитися на загальному вигляді. А засіб для зняття макіяжу може стати не союзником, а вашим ворогом. Тому обирайте засоби на кшталт гідрофільних олій для демакіяжу.

очі

БЕЗ ЗМІШУВАННЯ

Продукти для шкіри навколо очей завжди старайтеся наносити на чисту шкіру та інколи – на лосьйони та інші засоби: вони можуть блокувати поглинання корисних інгредієнтів. Це правило не стосується сироваток. Їхні суперлегкі текстури не заважатимуть кремам працювати.

ЗНАЙТЕ МІРУ

Надто мало крему – не побачите результатів. Якщо забагато – перевантажуватиме шкіру настільки, що вона просто не зможе поглинати корисні інгредієнти. А інколи надмірні старання взагалі можуть провокувати подразнення. Ідеальна кількість – порція розміром горошини для кожного ока. Нанесіть крем безіменним пальцем, розподіліть засіб на шкірі під очима до кінчика брови. Продовжуйте рух під бровами на верхній повіці. Там також може бути припухлість та дефіцит пружності.

зона очей
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР