теніс

Спортивний догляд: як готувати шкіру до тренувань

Зараз не лише харчові продукти місять позначку «sports», а й засоби для догляду за шкірою та тілом загалом. Space розповідає про те, що вам необов’язково скуповувати всі засоби з таким маркуванням, адже доглядати за собою можна завдяки вашим постійним помічникам з б’юті-арсеналу. Готуємо шкіру до тренувань та відновлюємо її після фізичних навантажень разом.

Залиште основну кількість засобів на потім, адже перед тренуванням шкіра має бути мінімально завантаженою. Якщо ви тренуєтеся вранці, то перед заняттями спортом крок вмивання можна пропустити (за умови, що ви зробили це так, як потрібно, напередодні увечері). Також допустимим є варіант вмивання без гелю, застосовуючи лише воду. Потім варто скористатися легким зволожувальним кремом без будь-яких олій у складі. Жирні креми формують на шкірі захисний бар’єр, закриваючи вологу, тому можуть сприяти виникненню проблем під час потовиділення.

Для тренувань не варто робити мейкап, адже шкіра розігрівається, а декоративні засоби заходять у розширені пори. Уявляєте, ще це все потім змішується з пилом, брудом та себумом? Такі ситуації можуть спровокувати виникнення висипань різного роду. Тому макіяж краще нанести уже безпосередньо після тренування. А якщо тренування у вашому планері записано у вечірній час, то перед спортивними активностями знімайте макіяж за допомогою міцелярної води або гідрофільної олії.

крем
тренування

Якщо ваше тренування відбуватиметься на вулиці, то усі відкриті ділянки варто захистити від ультрафіолетового проміння. Завантажте додаток «Погода» на свій смартфон, щоб знати точно про UV-індекс. Якщо він становить три або вище, обов’язково передбачте захист.

тренування на вулиці

Обирайте стійки до поту та води формули, їх можна розпізнати за позначками sweat- і water-resistant. Якщо у вас проблемна шкіра, а у вас немає прагнення збільшувати жирний блиску, то підберіть санскрін без олій з матувальним ефектом.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР