Антитренди: 9 речей, які більше не в моді

Кожен сезон ми займаємося пошуком і вивченням нових трендів, силуетів, кольорів і прийомів, але не менш уважно варто зважати і на антитренди. Те, що безнадійно вийшло з моди.

Яких речей потрібно позбутися у цьому сезоні – розповідаємо разом із героїнею постійної рубрики, стилісткою Олесею Дарій.

УКОРОЧЕНІ ТРЕНЧІ

Взагалі тренчі – вічні, але ось укорочені або приталені моделі вже вийшли з моди (як і майже всі приталені види верхнього одягу). Зараз актуально носити об’єм і довжину міді.

ПРИТАЛЕНІ КОСУХИ

Та ж історія, що і з приталеними тренчами. Косухи теж вічні та універсальні, але вибирати варто більш об’ємні моделі.

ПРИТАЛЕНІ ПУХОВИКИ

Пуховик повинен бути об’ємним настільки, щоб ви змогли одягнути під нього, наприклад, щільний трикотажний джемпер або оверсайз-жакет. Це не тільки стильно, але і зручно, і тепло.

ОБТИСЛІ КАРДИГАНИ З ТОНКОЇ ТКАНИНИ

Тонкі обтислі моделі, особливо укорочені, зовсім неактуальні та абсолютно не зігрівають. Придивіться до опцій більш щільної в’язки, ніби з чоловічого плеча. Такий варіант – стильний та зігріє ​​куди краще.

ШУБИ З ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ СМУГАМИ ХУТРА

Я думала, що ця тема вже давно закрита, але гуляючи вчора містом Лева, помітила, що це не зовсім так. Краще зверніть увагу на шуби з екохутра більш спокійних силуетів. Вони не тільки гріють, але і набагато стильніші та актуальніші.

ВУЗЬКІ ОКУЛЯРИ

Цей аксесуар родом з ранніх 2000-х доповнив чимало епатажних образів. Однак спортивний футуризм змінився футуризмом класичним. Сьогодні центр ваги в моді змістився на 60-70-ті. Тим паче, подовжена вузька форма пасує далеко не всім, на відміну від актуальних моделей, що закривають пів обличчя.

ПРОЗОРІ СУМКИ ТА ВЗУТТЯ

Цей тренд тримався довго, але теж втратив позиції у 2020-му році. Всі прозорі пластикові сумки, рюкзаки, туфлі й чоботи зовсім неактуальні в цьому сезоні. Також до антитрендів сумок належать і поясні сумки, які носяться на талії. Ніщо не підкреслить талію краще, ніж класичний пояс.

ВКОРОЧЕНІ БОТИЛЬЙОНИ

Восени 2020-го року вони вийшли з моди остаточно, поступившись місцем моделям з вищою халявою.

UGLY SHOES

Ми не встигли до них звикнути, як «потворні кросівки» вийшли з моди. А на зміну їм нарешті прийшли класичні моделі, які надають нозі більш витончений вигляд.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР