Трендові ідеї зимового манікюру, які захочеться повторити

Грудень – піковий час нейл-майстрів, коли запис розписаний на тижні вперед, а яскраві й святкові дизайни виходять з тіні нюду та френчу. Кожна жінка прагне почуватися красивою й підіймати собі настрій завдяки такому простому ритуалу як манікюр. Відтак, якщо ви загубилися серед ідей дизайну нігтів з Instagram та Pinterest, ми виділили основні тенденції у манікюрі, які варто спробувати цієї зими.

Тренди манікюру зими 23/24

Цієї холодної пори ми помітили декілька нових трендів, які ви ще, ймовірно, не випробовували на своїх нігтях. Зокрема, майстри манікюру дедалі активніше створюють вигадливі дизайни з 3D-ефектом, різними декоративними елементами та об’ємними вигинами. Звісно, такі експерименти навряд чи підійдуть тим, хто звик до мінімалізму. Проте й для любителів лаконічних дизайнів є чимало ідей. Зокрема, глибокий червоний колір, який асоціюється зі святковою атмосферою й має розкішний та завжди виграшний вигляд. Так-так, радимо «зрадити» нюд бодай на цей місяць.

Блискітки, кристали, хром, фольга – всі ці деталі також є трендовими взимку. Адже якщо ви не можете додати трохи блиску на нігті в цю пору року, то коли ще це зробити? Тому грайтеся з текстурами й поєднаннями, створюючи неповторні візерунки на своїх нігтях. А любителькам класики радимо спробувати дизайни з ефектом омбре, обирати позачасові зимові кольори для нігтів, які будуть актуальними протягом усього сезону. Більше ідей для натхнення – далі у фото.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Хромований, френч, анімалістичний: тренди манікюру осені 2023

Ідеї манікюру в кольорі року від Pantone – Viva Magenta

5 порад, завдяки яким ваші нігті стануть міцнішими і ростимуть швидше