5 порад, завдяки яким ваші нігті стануть міцнішими і ростимуть швидше

Прагнете мати довгі й красиві нігті, які не ламатимуться та матимуть здоровий вигляд? Певні, вам ще й хотілося би поекспериментувати з манікюром і обрати цікавий дизайн, але розшаровані й ламкі нігті не дозволяють вам цього зробити. Яких порад варто дотримуватися, аби ваші нігті стали міцнішими і швидко росли – дізнавайтеся у цьому матеріалі.

Що спричиняє ламкість і розшарування нігтів?

По-перше, важливо знати, що саме є причиною ламких та пошкоджених нігтів. Зазвичай все зводиться до трьох основних категорій: генетики, нестачі вітамінів і мінералів та факторів навколишнього середовища.

І хоча з генетикою мало що можна зробити, фактори навколишнього середовища (наприклад, надмірне миття рук водою, вплив хімічних речовин, погода та засоби для догляду за нігтями) легше піддаються контролю. Те ж саме можна сказати про вітаміни, адже достатньо здати аналізи на визначення того, чи маєте ви дефіцит і дібрати зі своїм лікарем подальший план їхнього поповнення. Зокрема, на ламкість нігтів впливає нестача заліза й сірки.

Поради, які допоможуть відростити довгі й міцні нігті

  1. Щодня наносьте олію для кутикули

Зволоження абсолютно необхідне для росту ваших нігтів. І для цього вам підійде олія для кутикули. Коли кутикула надто суха і зневоднена, вона стає більш вразливою. І тоді волога може потрапляти в нігтьовий валик, викликаючи всілякі проблеми, зокрема хронічну пароніхію (почервоніння і набряк шкіри за кутикулою). Якщо кутикула хронічно пошкоджена, ніготь з часом буде рости неправильно і потенційно буде слабким, з’являтимуться білі плями, нерівності, потовщення, зміна кольору.

  1. Обирайте правильну пилочку

Обирати пилочку варто відштовхуючись від того, яка у вас товщина нігтя. Існує легкий спосіб, як це визначити самостійно. Натисніть подушечкою пальця на кінчик одного з нігтів. Якщо він легко піддається тиску, без зусиль прогинається під пальцем і ви не відчуваєте біль – у вас тонкий ніготь. Якщо все ж є больовий супротив – у вас ніготь середньої товщини. А товсті нігті зігнути практично неможливо. Про те, яка пилочка підходить різному типу нігтів, ми писали у цьому матеріалі.

  1. Не забувайте про базові лаки для нігтів

Базовий лак, насичений поживними компонентами для зміцнення нігтів і стимулювання їхнього росту, повинен бути першим етапом манікюру, оскільки він запобігає розшаруванню та ослабленню нігтів.

  1. Уникайте рідини для зняття лаку з ацетоном

Незалежно від ціни, не всі рідини для зняття лаку однакові. Деякі містять високу концентрацію ацетону, який надзвичайно агресивно впливає на нігті і може зневоднювати нігтьову пластину та шкіру навколо неї, спричиняючи лущення, ламкість, розшарування й уповільнення росту нігтів. Засоби без ацетону зі зволожувальними інгредієнтами, корисними для нігтів, менш шкідливі для нігтів.

  1. Дайте нігтям відпочити

Раз на місяць дозвольте нігтям відпочити від лаків чи гель-лаків. Під час цієї перерви нанесіть олію для зміцнення нігтів, яка природним чином підвищує міцність нігтів і стимулює ріст.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Ідеї манікюру в кольорі року від Pantone – Viva Magenta

Емейзінг нейлз: все, що потрібно знати про японський манікюр від G.Bar Луцьк

Поради для здоров’я шкіри ніг та нігтів від подологині салону блогерки Саші Бо

До кінчиків пальців: чому нігті ламаються та як правильно за ними доглядати?

POST A COMMENT