Таня Парфільєва

Зелений та рожевий: як та з чим українські інфлюенсерки поєднують трендові кольори

Якщо ви ніколи не носили рожевий, літо – ідеальний час для експериментів. Пастельний рожевий тотал лук чи акцетні аксесуари, які приковуватимуть увагу оточення? Ми підглянули в українських інфлюенсерок, як вони поєднують трендові кольори у повсякденних образах. Надихаємося разом.

Насичений зелений у поєднанні з нетиповим кроєм стане головним акцентом і основою образу, доповнити його можна базовими речами.

@maneken007

АВДИТОРІЯ: 375 ТИС

@sashaabo

АВДИТОРІЯ: 1,9 М

Рожевий вже давно перестав асоціюватися з гламуром і блискітками, та прекрасно доповнює повсякденний гардероб. Яскраві або приглушені рожеві брючні костюми або світшоти, сукні та аксесуари.

Якою була перша робота відомої блогерки? Чи створює Олександра контент-план і хто фотографує її для блогу? Які обов’язки у своєму блозі вона делегує і які плітки про себе вона чує? Читайте в ексклюзивному інтерв’ю для Space mag.

@tanyaparfileva

АВДИТОРІЯ: 1,7 М

Брючні костюми вже який сезон не залишають список must have. А поєднання лаконічних форм з рожевим та зеленим має особливо ефектний вигляд, як демонструє Таня Парфільєва.

tanyaparfileva

@alina_frendiy

АВДИТОРІЯ: 1,1 М

Якщо ж ви поки не готові поповнити гардероб одягом зеленого кольору, тим більше приміряти total look, беріть приклад з Аліни Френдій – яскравий аксесуар стане модним акцентом стриманого образу.

alina_frendiy

@natalilytvyn

АВДИТОРІЯ: 1 М

Наталі Литвин сміливо поєднує рожеві та зелені аксесуари в одному образі, а також надає перевагу акцентним жакетам. Який модний прийом вам більше до смаку? А поки ви роздумуєте над цим питанням, пропонуємо прочитати розмову з Наталі Литвин про першу пропозицію співпраці, зіпсоване м’ясо для реклами та стосунки з чоловіком.

Наталі Литвин
natalilytvyn
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР