Цнотливий манікюр – новий тренд у нігтьовій індустрії

У нігтьовій індустрії новий тренд, який набирає обертів. Лаконічний дизайн або взагалі його відсутність, прозоре або нюдове покриття та коротка довжина. Що таке цнотливий манікюр та чому гель-лак вже не в моді? Розповідаємо у матеріалі.

ЩО ТАКЕ ЦНОТЛИВИЙ МАНІКЮР?

Цнотливий манікюр або голі нігті – це тренд на натуральність в індустрії краси. Такий тренд характеризується короткими доглянутими нігтями з прозорим або нюдовим покриттям. Прихильниці мінімалізму додають лаконічні лінії, крапки, мазки.

Серед прихильників тенденції чистоти і невинності також зіркові нейл-майстри: Бетіна Гольдштейн, Геррієт Вестморленд, Том Бачик. А також Chanel, Dior, Simone Rocha – бренди, які за допомогою б’юті-команд регулярно транслюють у межах тижнів моди, що натуральність перестала бути boring classic і залишається в тренді всі 365 днів на рік.

ПРО ФІЛОСОФІЮ

Філософія у чистоті та невинності. Такий підхід допомагає знайти правильне рішення для будь-кого. Це й не дивно, адже коли ви знаходите референси тонкого та витонченого дизайну в Instagram, важко втриматись. Всього кілька ліній на чистому нігті гіпнотично зачаровують  – і ви продовжуєте шукати прості, але цікаві ідеї малюнків.

ЧОМУ ГЕЛЬ-ЛАК ВТРАЧАЄ СВОЇ ПОЗИЦІЇ?

У час карантину жіноча половина людства розділилась на дві частини: одні безмежно раділи відкриттю салонів краси та можливості зробити манікюр, а інші тішились отриманню свободи від запису і годинного сидіння в кріслі. Незалежно від того, до якої частини належите ви, нам усім варто прийняти той факт, що покриття гель-лаку втрачає свої позиції й тенденція голих нігтів стає популярнішою. Чому?

Вектор світових тенденцій змістився у напрямі ультранатуральних нігтів. Іншими словами – nude nails, цнотливого манікюру. Саме до цього тренду вдаються beauty-команди, що супроводжують покази всесвітньо відомих брендів на Тижнях моди. Серед них – Chanel, Vera Wang. Зірковий майстер манікюру зі США Том Бачик, музами якого є Дженніфер Лопез, Селена Гомес і Гайді Клум, теж акцентує на тому, що в тренді сьогодні природність.

ГІГІЄНІЧНИЙ МАНІКЮР ТА ЗДОРОВА НІГТЬОВА ПЛАСТИНА – ЦЕ ДУЖЕ SEXY

Світові інфлюенсери та інста-модниці також надають перевагу цнотливому манікюру. Це й не дивно, адже всюди має бути баланс. Яскраві кольори, різні фактури, на які ми «накинулися» після карантинного піжамного дрес-коду, заполонили наші гардероби у цьому сезоні. Також не варто забувати про глобальний тренд на натуальність. Тому гігієнічний манікюр, лаконічний дизайн й здорова нігтьова пластина лише підкреслює акценти в образі та робить його доповненим та very sexy.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР