Ефектні окуляри осені: де придбати у Луцьку

Початок осені тішитиме нас теплими та сонячними днями, тому в сумці все ще повинна бути пара крутих окулярів. У добірці Space – найрізноманітніші оправи: кольорові та чорні, вузькі й масивні, з помітними деталями та мінімалістичні. 

І ми знаємо, де їх можна купити у Луцьку.

У магазині «Віденська Оптика» ви зможете знайти сонцезахисні окуляри Tom Ford, створені з тонким почуттям моди та стилю. Кожна модель має розкішний вигляд та гідна найвитонченіших модниць міста.

Tom Ford

Bolon вважає, що різноманітність – це єдиний спосіб по-справжньому поважати індивідуальність. Бренд спонукає людей висловлювати свій індивідуальний стиль щодня, пропонуючи широкий спектр унікальних модних дизайнів: від класики, елегантності, шику до модерну.

Bolon

У новій колекції австрійської компанії Silhouette функціональність і мінімалістський дизайн гармонійно поєднуються з наймоднішими кольорами сезону. Найширший асортимент витончених та ефектних моделей цього бренду представлений у магазині «Віденська Оптика».

Сонцезахисні окуляри від GUCCI, Bottega Venetta та Ic Berlin стануть чудовим доповненням осіннього луку. Різноманітність форм, кольорів і розмірів моделей дозволяє кожному відчути себе частиною модного світу.

АДРЕСА:

м. Луцьк, вул. Рівненська, 89, ТЦ «Імідж»
Тел.: +38 (0332) 78 48 78

м. Луцьк, пр. Волі, 1, ТЦ «Луцьк» (ЦУМ)
Тел.: +38 (0332) 78 48 12

м. Луцьк, пр. Грушевського, 1
Тел.: +38 (0332) 77 48 00

POST A COMMENT