Елітні сумки та їхні бюджетні аналоги

Зізнайтеся самі собі: скільки разів ви мріяли не просто тримати у руках сумочку від Chanel чи Louis Vuitton, а нарешті придбати її? Якщо у вас немає-таки зайвих п’ятисот тисяч, то пропонуємо обрати стильні аналоги, які будуть коштувати набагато менше. У нашій підбірці ми доводимо, що тренди необов’язково вартують стільки, як двокімнатна квартира в столиці. Демонструємо найбільш популярні  моделі елітних сумок та їхні бюджетні аналоги, які стануть доповненням вашого образу.

Сумка-тоут – яка модниця не мріяла мати таку у своєму гардеробі? А особливо, якщо вона від всесвітньо відомого бренду. Або принаймні схожа на таку.

Хочу

JIL SANDER

ЦІНА: 48 570 грн

Можу

LIME

ЦІНА: 951 грн

Неймовірні шкіряні сумочки від CHANEL та елементи фурнітури, котрі приковують погляди. Придбати аналог можна від бренду MANGO.

Хочу

CHANEL

ЦІНА: 102 476 грн

Можу

MANGO

ЦІНА: 2 247 грн

Наплічна сумка з об’ємним дизайном зі шкіри – справжня еволюція, без котрої ви просто не маєте права прогулятися на вулицях міста.

Хочу

BOTTEGA VENETA

ЦІНА: 72 930 грн

Можу

ZARINA

ЦІНА: 747 грн

Мінісумка для модниць та прихильниць мінімалізму у речах, що допоможе відкрити нові грані свого характеру та образу.

Хочу

JACQUEMUS

ЦІНА: 21 978 грн

Можу

MANGO

ЦІНА: 1 657 грн

Asos не соромиться запозичувати дизайн іменитих брендів й іноді виходять зовсім нахабні копії. Але в цьому випадку у Chloe мінісумка, а в версії Asos – рюкзак.

Хочу

Chloe

ЦІНА – 17 510 грн

Можу

ASOS

ЦІНА – 1 259 грн

Mango, як і будь-який мас-маркет, робить власні інтерпретації подіумних трендів, іноді виходить досить схоже. В цьому прикладі сумка від Mango має навіть більш концептуальний вигляд.

Хочу

Marni

ЦІНА – 33 830 грн

Можу

Mango

ЦІНА – 1 359 грн

Дорогі бренди часто запозичують ідеї один одного, тому коли схожі речі випускає більш бюджетний бренд, в цьому немає нічого обурливого. Gucci та Saint Laurent випустили досить схожі моделі рюкзаків.

 

Сумка через одне плече точно знадобиться вам під час осінніх прогулянок містом.

Хочу

Saint Laurent

ЦІНА – 33 830 грн

Можу

Kurt Geiger

ЦІНА – 4 892 грн

Хочу

Salvatore Ferragamo

ЦІНА – 43 737 грн.

Можу

Mango

ЦІНА – 1 019 грн

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР