До Дня Святого Валентина: каффа від OMELIA

Чудовий варіант подарунки до Дня усіх закоханих, який точно вразить та додасть ефектності будь-якому вигляду та зачісці.

Бренд OMELIA презентує нову варіацію знакової прикраси – каффи з ефектом «підвішених» камінців. Каффа представлена у варіаціях з білих, червоних і райдужних фіанітів, адже марка наголошує на святкуванні кохання в усіх проявах. Прикраса має зручну форму: делікатна конструкція створена за рахунок тонкого срібного кільця, що обгортає вухо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Найголовніші тренди у прикрасах на 2024 рік – розповідає стилістка

 

«Конструкція каффи виникла досить спонтанно. Під час однієї фотосесії ми приклеїли камені до вух моделі для ефектного знімка. Після публікації фото наші клієнти почали запитувати ці сережки. Тоді я подумав, що нам варто випустити каффу на День Святого Валентина — це чудова нагода. Тож усе почалося з наших клієнтів», —  поділився дизайнер бренду й активіст за права ЛГБТК-спільноти Костянтин Омеля.

Нову прикрасу можна придбати як монокаффу або пару з двох сережок. Каффа до Дня Святого Валентина вже доступна на вебсайті бренду.

Про дизайнера

У червні минулого року Костянтин Омеля зробив публічний камінг-аут і випустив колекцію на підтримку ЛГБТК+ людей в Україні. Через місяць на дизайнера напали в Києві. Поліція кваліфікувала справу як злочин на ґрунті гомофобії. «Усе своє життя я почуваюся вигнанцем із суспільства через те, що є частиною ЛГБТК+ спільноти», — поділився Омеля після інциденту.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Трендові аксесуари для волосся 2024

Українські бренди аксесуарів, на які варто звернути увагу

KIKO MILANO презентує колекцію «У сяйві кохання» до Дня святого Валентина

Назад у минуле: які тенденції моди 90-х актуалізуються зараз?