Під подушку: ідеї для подарунків на свято Миколая не лише для дітей

Свято, підготувати подарунки до якого потрібно усім друзям та родичам. Тому ми не говоримо про величезні чи глобальні презенти – в пріоритеті приємні дрібниці. Наприклад, аксесуари, зокрема шарфи, рукавички, біжутерія, пояси, гаманці тощо. Вибір будь-якого подарунка – це відповідальна місія, а невеликого – й далебі, оскільки можливість вразити масштабами та помпезністю зникає, натомість варто обирати серцем та душею. Ми створили підбірку улюблених брендів редакції, аби вам легше було обрати подарунок для найближчих.

CASHMEREBOX

Cashmerebox – український бренд чоловічого та жіночого одягу з кашеміру. Серед асортименту продукції бренду є аксесуари – шапки, шарфи та шкарпетки. Знайти та замовити ці речі для подарунків можна на сайті.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Дотик кашеміру: як правильно зберігати та прати

Дотик кашеміру: як правильно зберігати та прати

ШКІРЯНІ ВИРОБИ ВІД LUCKY HAND MADE

Lucky Hand Made – це український бренд шкіряних виробів, який за 3 роки свого існування встиг зарекомендувати себе як надійний виробник шкіряних виробів з натуральної шкіри за доступними цінами. Для виробництва використовуємо спеціалізований сорт лицьового шару більше відомий як ковбойська шкіра або Crazy horse, кайзер і металева німецька фурнітура ТМ PRIM. Жіночі гаманці, чоловічі портмоне, сумки, сумки-бананки, картхолдери можна з доставкою на території України протягом 1-3 днів.

РУКАВИЧКИ ВІД FAMO

Коли настають холодні днини, що найнеобхідніше в гардеробі? Звісно, шапка і рукавиці. Рукавиці уже давно стали не просто бар’єром від холоду, а й важливим елементом гардероба. На один палець, шкіряні чи з флісом? Обрати подарунок та зберегти тепло найдорожчої людини так легко, якщо зайти на сайт і здійснити замовлення тут.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У луцькому ЦУМі відкрився магазин одягу та аксесуарів FAMO

У луцькому ЦУМі відкрився магазин одягу та аксесуарів FAMO

ПРИКРАСИ ВІД SOVA

Український ювелірний бренд-трендсеттер SOVA уже готовий дивувати ваших рідних найдивовижнішими прикрасами та новими колекціями. Ювелірні вироби під подушкою – це точно те, про що мріє кожна, адже аксесуарів ніколи не буває достатньо! Обрати подарунок можна на сайті або фізично на локаціях вашого міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

ЧОЛОВІЧІ ПОЯСИ У ЦУМі

Ваш чоловік, хлопець брат чи татко також потребує подарунка на свято, навіть якщо раніше подарунки на це свято він дарував вам. Тепер брендові варіанти поясів на будь-який смак та ціну можна придбати у ЦУМі.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

LUXURY PRESENT: ідеї для подарунка від DANYLIUK STORE

Подарункові набори від SMART BEAUTY

Гід із подарункового етикету

Піжама під ялинкою: який домашній одяг подарувати

Свято наближається: ідеї подарунків для тих, у кого все є

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР