Katya Silchenko: історія бренду

The Coat – український prêt-à-porter бренд жіночого одягу, заснований дизайнеркою Катею Сільченко у 2013 році. Створювати одяг дівчина хотіла завжди. Почалося все з бальних танців, якими вона займалася з дитинства. Образи для виступів завжди придумувала сама, причому не тільки для себе, але і для всіх друзів-танцівників. У костюмах Каті неодноразово змагалися кращі хореографи не лише в Україні, а й за кордоном. Джерелом натхнення дизайнерки стали жінки навколо: сильні, пристрасні й делікатні водночас. Розповідаємо про український бренд одягу Каті Сільченко та про колекцію Тhe Coat by Katya Silchenkо.

Зараз дизайнерка створює яскраві речі, акцентуючи увагу на жіночності: завдяки унікальному та роками відточеному крою, речі The Coat відмінно пасують до фігури і правильно підкреслюють силует.

The Coat представляє повні лінійки. У колекціях завжди присутні вже впізнаванні пальта, корсети, сукні-бюст’є та речі на високій талії. У форматі resort, представлені і коктейльні сукні, літні тренчі, і розслаблені піжамні комплекти.

ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ

Катя Сільченко ще задовго до того, як fashion-індустрія дозріла до комунікації усвідомленого споживання, дуже ретельно планувала попит на свої колекції. Філософія вдумливого та відповідального виробництва є невіддільною частиною загальної філософії бренду.

Катя впевнена, що саме в тандемі, де існує повна довіра між клієнтом і командою дизайнера, можна тішити своїх споживачів, не залишаючи після сезону величезної кількості запасів, які необхідно утилізувати за допомогою розпродажів або інших маркетингових ходів. Хіба це не є розумним підходом у fashion-індустрії?

FW 2020/2021

#TIMELESS-КОЛЕКЦІЯ

У вересні український бренд The ​​Coat від Katya Silchenko представив нову осінньо-зимову колекцію,  кожен міліметр якої хочеться безперервно розглядати. Колекція вражає концентрацією деталей, враховуючи актуальну монохромну палітру в цьому сезоні. «Мені хочеться, щоб кожну річ хотілося уважно розглянути та поступово розкрити її для себе», – розповідає дизайнерка.

The Coat на одній хвилі зі світовими домами моди сповідує філософію етичної моди, популяризуючи усвідомлене споживання та відсутність надвиробництва. Український бренд також ставить на чільне місце створення сприятливих умов роботи для команди, якісний сервіс та чесність комунікації. Саме тому в колекції FW20-21 дизайнерка Катя Сільченко акцентує на використанні кольорової шкіри PU (pu – від англ. Polyurethane). Це альтернативна заміна – і візуально, і тактильно – звичної для нас натуральної шкіри. Шкіра PU невагома, стійка до різних погодних умов і температур, не змінює своєї форми та не містить шкідливих домішок. Але головна її характеристика, яка вразила світову індустрію моди, це екологічна безпека для людського тіла.

FW 2020/2021

Сьогодні the Coat by Katya Silchenko майже не має стоку і ніколи не проводить total sale, оскільки команда індивідуально працює над кожним замовленням, прораховуючи всі витрати на створення образу.

Дизайнерка майстерно поєднує в образах яскраві деталі, використовуючи сміливі акценти з пір’я, шкіри, поєднання різних фактур, рюш та принтів, а тканини та декоративні елементи завжди обирає особисто. Серед прихильниць бренду: Віра Брежнева, Ріта Ора, Алла Костромічова, Маша Єфросініна, Джамала, Тіна Кароль, Ліза Юрушева, Поліна Неня, Лідія Пфайфер, Лєра Бородіна.

Одяг від The Coat універсальний: підійде і для повсякденного життя, і для виходу у світ – у будь-якому випадку не залишить свою власницю непоміченою.

«Кожна жінка продовжує відбудовувати цей світ щодня».

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР