«Маршмелоу» & «Вельвет»: новинки від українського бренду W8Less

W8Less – це український бренд жіночого і чоловічого одягу та аксесуарів, який заснували у Києві 2014 року. Весь одяг створюють у місті Київ на власному виробництві з якісних тканин та аксесуарів, які старанно підбирають працівники. Від вибору тканин, розробки лекал та пошиття моделей до презентації готових елементів гардеробу в інтернет-магазині та шоу-румів в місті Київ.

У двох міні-колекціях з соковитими назвами «Маршмелоу» та «Вельвет» бренд зібрав саме ті речі, без яких неможлива затишна, комфортна та стильна осінь. Дизайнери українського бренду W8Less не припиняють дивувати своєю оригінальністю та креативністю. Цього разу бренд презентує одразу 2 міні-серії, які надихають говорити «Ні» осінній хандрі та проводити більше часу на свіжому повітрі. Знайомимося з міні-колекціями бренду та обираємо найтепліші та найстильніші речі для свого гардеробу разом зі Space.

СЕРІЯ «МАРШМЕЛОУ»

Серія «Маршмелоу» містить модель брюк, дві моделі гольфів, жакета та пальто. В асортименті – моделі бежевого, сірого, блакитного кольорів, а також айворі. В’язана тканина настільки м’яка та повітряна, що закутує кожного у свої обійми і не відпускатиме до інших речей гардеробу. Таку назву серія отримала саме через квіти, оригінальність крою та неймовірно м’яку й теплу тканину.

СЕРІЯ «ВЕЛЬВЕТ»

Серія «Вельвет» – це комфортні, об’ємні та по-осінньому привабливі спортивні костюми. Широкий діапазон кольорів не заставить вас довго роздумувати, адже кожен знайде тут щось собі до смаку. В асортименті – костюми в бежевому, сірому, синьому, теракотовому та чорному кольорах. За словами дизайнерки Анни Шаш, ця серія з’явилася через те, що вона не уявляла свою осінь без такого спортивного костюма.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР