Бренд одягу usual презентує спільний дроп з Волонтерським штабом Ангар та збирає кошти на FPV-дрони

Вже понад 600 днів триває повномасштабна війна в Україні. Захисники та захисниці невпинно та відважно боронять державу від ворога. Завдяки їм більшість з нас має можливості продовжувати працювати, навчатися, бачитися з близькими та жити своє звичне життя.

Саме тому обов’язок кожного громадянина, громади, організації, бізнесу – залишатися свідомими про перебіг подій, укріплювати тил, донатити й усіляко сприяти підтримці та допомозі тих, хто ризикує своїм життям щодня.

Прикладом свідомого та відповідального українського бізнесу є луцький бренд одягу usual. Від початку повномасштабного вторгнення бренд віддавав 100% від продажу на потреби ЗСУ, зокрема Волонтерському штабу Ангар, допомагав закривати збори та створював ініціативи, які сприяють цьому.

Засновники бренду стверджують: «Зараз наша участь не така яскрава, не такі великі суми наших донатів, але зате систематична, це вже не про емоції та переляк, але про відповідальність і свідомість». 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Ми не про тренди, а про улюблену річ в гардеробі!»: осінній дроп бренду usual

Нині бренд спільно з Волонтерським штабом Ангар створив спільний дроп, вилучені з продажів якого підуть на закриття збору на FPV-дрони для Сил Оборони.

«Ми маємо на меті дві цілі. По-перше, хочемо зібрати кошти з продажу. По-друге, хочемо познайомити нашу аудиторію з волонтерами та привернути увагу до їхнього збору на FPV-дрони.
У цьому дропі ми навмисно зробили прості, базові, зрозумілі речі для того, щоб їх реально купували. Однак ми додали маленькі деталі у вигляді вишивки, наприклад, позначка і нагадування, що придбавши саме цю річ, ви ще й задонатили, позаяк з кожної речі в дропі ми перерахуємо на збір фіксовану суму. Всі речі в дропі виконані з щільного трикотажу, в складі якого 100% бавовна.
Я вважаю, що кожен в тилу має наповну використовувати той ресурс, який має для прискорення нашої перемоги. І це має бути база, мастхев, правило, обов‘язок кожного з нас. Ми вміємо створювати і продавати одяг. Тому це і робимо щодня, щоб приносити користь», – зазначає Діана Токарчук.

Про співпрацю з usual, ситуацію зі швидкістю зборів, регулярну підтримку та важливість зборів розповіла керівниця штабу Ангар Ольга Валянік.

Ольга Валянік

Яка сьогодні ситуація зі швидкістю закриття зборів та допомогою військовим?

Ми намагаємося виокремлювати із запитів від військових найбільш необхідну техніку, шляхом комунікації із ними. Тому свої збори плануємо відповідально, системно та думаємо, яким чином ту чи іншу суму будемо збирати. Нині збори йдуть стабільно. Звісно, середня сума одного донату зменшилася, якщо порівнювати із донатами у 2022 році, але збільшилася кількість донатів.

Ми працюємо над купівлею дронів типу Мавік, Мавік 3т та дронів-камікадзе, а також над тепловізорами та тактичною медициною. Окрім цього, часто купуємо Екофлоу та Старлінки. Нині у нас відкритий збір на 2 800 000 гривень на FPV-дрони.

Чому українським брендам та дизайнерам важливо підтримувати збори та звертати увагу усіма шляхами?

Збори важливо підтримувати усім громадянам України та усім бізнесам для того, щоб знищити ворога. Важливе розуміння: не буде донатів – не буде техніки та забезпечення Сил Оборони – не буде держави. Ми вже майже 10 років боремося за життя у своїй державі, за її суверенітет та територіальну цілісність, за її незалежність. Це не військовим треба техніка, це нам потрібно, щоб у військових вона була – тоді бізнес зможе і далі продовжувати заробляти, а люди зможуть жити.

Що ви можете сказати людям, яких демотивує донатити нецільове використання коштів державою?

Шлях громадського осуду і громадського контролю – ніхто не скасовував. Якщо ви проти – покажіть свою громадянську позицію, зробіть мирну акцію. Не чекайте, що за вас це хтось зробить. Усе в ваших руках.

Рано чи пізно вибори будуть і хочеться, побажати, щоб ці відчуття про нецільове використання залишилися із людьми, коли вони будуть ставити «галочку» навпроти прізвища того чи іншого політика, і згадали чим цей «політик» займався, коли стояло питання існування нашої держави.

Як розпочалась ваша співпраця з usual?

Діана майже від самого початку повномасштабної війни стабільно донатить на різні ініціативи на підтримку Сил Оборони. Спочатку вона просто закидала суми в 50-100 тисяч гривень на наші офіційні рахунки. Потім вийшла до нашого Фонду із комунікацією робити більше і почала активно застосовувати свої знання та вміння з метою зібрати кошти на Сили Оборони. Я щиро тішуся і горджуся, що Діана зробила стільки класних проєктів – це і барахолка (де продавали одяг і прикраси та різні речі), це День народження її бренду (де вони продавали речі usual), за ці кошти купили багато техніки – це і комплектуючі до авто, дрон, старлінк, FPV, тактичну медицину. Діана та її бренду usual – це приклад відповідального бізнесу, на який потрібно рівнятися.

І коли Діана запропонувала зробити спільний дроп з Благодійним Фондом «Ангар.Україна», я не мала ні каплі сумніву, що це треба зробити. Речі дуже круті, маю надію, що встигну придбати і собі усі позиції та підтримати Сили Оборони. Дякую, Діана, ти – любов!

Прибрати речі з спільного дропу Ангар + usual та підтримати збір Волонтерського штабу на FPV-дрони можна на сайті бренду або в Інстаграмі.

Також залишаємо реквізити волонтерського штабу Ангар з актуальними зборами.

Instagram: @usual.clth

Сайт: usualclth.com

Волонтерський штаб Ангар

@angarukraine

angarukraine.com

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Обов’язок кожного: як ефективно і регулярно донатити

Вигорання у волонтерів: як собі допомогти та піклуватися про психологічне здоров’я

«За час війни ми виросли найбільше, позаяк зник страх перед ризиком і хотілось робити так, як відчуваю», – засновниця бренду Usual Діана Токарчук