Forte et tendre: Marsego представили колаборацію з Анною Андрес

Marsego не зупиняється та підкорює нові вершини: цього разу український бренд оголосив про колекцію, створену разом з відомою моделлю Анною Андрес. Колекція отримала назву Forte et tendre, що в перекладі означає сильна й ніжна. Саме такою, на думку авторок, є сучасна жінка.

«Marsego переживає період значної трансформації – бренд росте та виходить на нові рівні. Все, що ми робимо, ми робимо для жінок. Тому нам дуже важливо правильно транслювати наші цінності та образи. Коли виникла ідея сумісної колаборації з Анею – сумнівів не було. Адже вона уособлює в собі жінку Marsego: витончену та тендітну, з сильною особистістю та елегантну», – говорить дизайнерка Marsego Марина Морозова.

Колекція вийшла на стику позачасової класики та французької чуттєвості. Сірий жакет, біла й чорна блузи ніколи не втрачають актуальності, мінімалістичні лонгсліви, трикотажна сукня у горизонтальну смужку та светр із брошкою з ініціалами Анни Андрес доповнять будь-який базовий образ. Родзинкою колекції можна назвати шкіряний тренч у глибокому синьому та бордовому кольорах – саме та річ, яка межує між класикою та сучасним кежуалом. Атласний костюм з калами за бажання можна адаптувати з категорії домашнього одягу до повсякденного, а також доповнити аксесуарами – хустинкою та твілі.

«У нас вийшов успішний тандем з Marsego. Незважаючи на те, що Марина знаходилась в Україні, а я – у Франції, ми добре зрозуміли одна одну і відчули цю колекцію однаково. Завдяки цій синергії нам вдалось лише в одній колекції створити практично повний базовий гардероб. Все, що необхідно сучасній жінці на будь-який випадок», – поділилась Анна Андрес.

Речі з колаборації доступні з 18 жовтня в флагманському київському магазині бренду за адресою Велика Васильківська, 29. До кінця місяця колекція поступить в інші магазини Marsego у Києві, Львові та Рівному.

Marsego

@marsego_lovesyou

Магазини:

Київ, вул. Велика Васильківська,  29

Київ, ТРЦ «Rivermall»

Львів, площа Генерала Григоренка, 4

Рівне, вул. Саймона Сміта, 10

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Back to basic: осіння базова колекція від Marsego

Вічна класика: твід у новому дропі Marsego

Marsego представив спортивну колекцію

MARSEGO x VIKELE STUDIO презентують спільну колекцію сумок