Twain – колекція Pre-Fall 2024 від бренду HVÓYA

Український бренд взуття та сумок HVÓYA представляє колекцію унісекс-взуття Twain, що стирає межі у поділі на чоловіче та жіноче. 

Twain є лінійкою унісекс-взуття, що демонструє не гендерну приналежність, а власні стильові вподобання кожного: комусь воно може здатись дивним, а хтось знайде в ньому відображення себе.

До колекції увійшли 2 пари чоботів, саме з яких починається новий вектор розвитку бренду.

Першою парою стали чоботи Date – мінімалістична модель,  що має лише один з’єднувальний шов позаду. Цільнокрійна конструкція вважається однією з найскладніших у виготовленні, та мета отримати пару з головним акцентом на форму колодки перемогла. Коса лінія закінчення халяви додає динаміки, а сформовані складки на ній підтримують бунтарський вигляд чоботів. В комплексі зі шкірою з вінтажним ефектом чоботи виглядають ніби з «досвідом», наче в їх «житті» вже відбулись певні пригоди.

Другою парою нової колекції стали чоботи зі шнурівкою Grandpa – які є проявом бачення бренду класичної моделі. Вони про те, що відчувається «на кінчиках пальців»: відсутність зайвих оздоблювальних елементів, вощені шнурки круглого профілю, що підтримують об’ємну сферичну форму мису, гладкий шкіряний рант та гласаж, як фініш. Обидві моделі представлені у розмірній сітці від 35 до 44 розмірів.

Утруючи вже і так об‘ємну форму мису, команда бренду хотіла довести її до межі, балансуючи між поняттями стильно та кічово. Лаконічно побудовані моделі, шкіра з вінтажним ефектом та воскований до блиску мис в техніці гласаж були обрані свідомо, аби увага була прикута саме до форми, акцентуючи зміст.  Особливу увагу було приділено розробці принципово нової форми колодки, в основу якої лягли колодки, які раніше були задіяні в кіновиробництві при створенні взуття для акторів, що грали піратів.

Окремо варто виділити підошву в моделях Twain: вона розроблялася з нуля та вдосконалювалася протягом п’яти місяців. Це був практично «винахід велосипеду» у виробництві підошв в Україні. Бренд не використовує підошву, що виготовляється масовано, методом лиття чи прес-форм, а надає перевагу лише ручній багатокомпонентній збірці. Тому великою перевагою підошви є її ремонтопридатність та, в результаті, довговічність, у порівнянні з іншими видами.

«Ми прийшли з запитом на створення підошви, котра б виглядала як шкіряна чи була б шкіряною, але при цьому мала легку вагу, пластичність, безумовний мінімалістичний вигляд та міцну ходову частину. В результаті ми маємо вручну фарбовану підошву зі шкіряних волокон та натуральним шкіряним рантом. Вона достатньо висока, аби взимку стопі не було холодно та відносно до своєї товщини – має хорошу амортизацію та гнучкість. А ще секрет, який робить її надзвичайно легкою», – ділиться команда бренду.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

HVÓYA: історія бренду в’язаних балеток та правильних цінностей

Тренди взуття на весну та літо 2024: що очікувати?

12 особливих пар взуття на зиму від українських брендів