12 особливих пар взуття на зиму від українських брендів

Головна: TUEAM’S

Похолодання й перший сніг прийшли до України майже за розкладом, а тому й з’явилась потреба в додатковому утепленні, зокрема, це й стосується наших ніжок. Якщо ви відкрили шафу і побачили там пару взуття, яке втратило свій зовнішній вигляд, знайшли тріщини чи зрозуміли, що забули занести улюблені чобітки в ремонт – маємо для вас новини. Адже цього року в українських брендів з’явилася низка класних пропозицій із зимовим взуттям, яке буде трендовим і водночас позачасовим, теплим і стильним. І візит до взуттєвого майстра все ж скасується.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Шерсть чи синтетика: який наповнювач для взуття найтепліший?

Що пропонують українські бренди?

Цієї зими українські бренди роблять ставку на комфорт, поєднаний із вишуканістю. Лаконічність форм, мінімум декору, позачасові моделі, шкіра й хутро і, звісно ж, уггі. Так-так, ця модель перекочувала з осіннього гардероба і впевнено ввірвалась у тренди на зло всім тим, хто всіляко уникав цієї моделі взуття.

Складно уявити сніжну зиму без класної пари чобіт. До коліна чи вище – обирати вам. Ми ж звертаємо увагу на ультрамодний шоколадний відтінок, анімалістичні принти та мінімалізм.

Для повсякденних луків і особливо для тих, хто тяжіє до спортивного стилю, звертаємо увагу на утеплені кросівки, черевики-дутики. А для любителів кежуалу – черевики на масивній підошві ще ніколи не були програшним варіантом.

Можна багато писати, однак взуття своїм виглядом скаже більше, ніж будь-які слова. Тому надихайтеся українськими брендами та їхніми взуттєвими експериментами цієї зими.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Shoe Care Guide: як правильно доглядати за осіннім взуттям?

7 помилок під час вибору взуття

Актуальний та трендовий верхній одяг для теплої зими

Утеплюємося: стилістка назвала трикотажні речі, які варто придбати вже