Носити чи не носити: спірні питання про спідню білизну влітку

З першими спекотними днями у багатьох виникає бажання одягатись якомога легше або й взагалі ходити голяка і не вилазити з холодного душу. А літні образи часом потребують особливого вибору білизни. Без сумнівів, одягати чи не одягати бюстгальтер, обирати стрінги чи шортики – індивідуальна справа кожного. Однак ми пропонуємо розібратися в тому, яка ж спідня білизна є найкращою для гарячої пори, чи справді бра заподіюють шкоду здоров’ю грудей та на які матеріали варто звертати увагу під час вибору білизни на літо.

Якою має бути білизна влітку?

 

Незалежно від того, що ви обираєте – сліпи чи стрінги, важливо зосередитися на натуральних матеріалах, а не синтетичних, оскільки вони краще пропускають повітря, особливо влітку. Через підвищене потовиділення і неправильно підібрану білизну у результаті можна отримати натирання та подразнення.

 

Відтак ідеальний склад – 80% бавовни і 20% еластану. Це дозволить шкірі дихати, а білизна прослужить довше, не втрачаючи форми. Звісно, такий склад не побачиш на красивому мереживному чи шовковому комплекті, тому варто бодай стежити за тим, аби на внутрішній частині трусиків була бавовняна вставка. Синтетика може викликати подразнення і створити сприятливе середовище для бактерій.

 

Але якщо бавовна вам не підходить, гінекологи радять придивитися до натуральної білизни, наприклад, з шовку, конопель або льону. Незалежно від того, що ви оберете, ці більш органічні варіанти, як правило, мають природні антимікробні властивості, а це означає, що вони можуть вбивати мікроорганізми або зупиняти їхній ріст. Це ключ до запобігання молочниці – сумнозвісного неприємного стану, що характеризується печінням, свербінням, почервонінням і білими виділеннями з піхви.

 

Однак не варто викидати з шафи трусики, у складі яких є, приміром, мікрофібра. Так, це штучне волокно, проте зараз стандарти виготовлення значно зросли, відтак і її якість – теж. Тому вона також гарно справляється з повітропроникною функцією і дозволяє шкірі дихати.

 

Ще одним варіантом матеріалу для білизни на літо є спейсер. Завдяки різним повітряним прошаркам це полотно легке, невагоме, циркулює повітря, виводить вологу і тепло назовні не затримуючи. Зокрема, бра з такого матеріалу приймають вашу форму грудей і не сприяють надмірній пітливості.

 

Який бюстгальтер обирати?

 

Що ж стосується бюстгальтера – ви можете хоч все літо провести і без нього, якщо це буде для вас комфортним. Однак якщо ви любите носити бра, тоді  варто знати певні ключові моменти під час їхнього вибору.

 

Власницям грудей маленького або середнього розміру не варто перейматися. Нині є велике різноманіття бюстгальтерів, які не відчуваються на тілі. Якщо ви хочете підтримувати й округлити груди – варто дивитися на моделі з формованою чашкою без пушапу. Коли ж ви хочете, аби груди були максимально природніми, обирайте безкаркасні моделі бра. Якщо шукаєте варіанти без бретелей – модель бандо є ідеальним рішенням.

 

Коли ж у вас великий розмір грудей, вибрати бюстгальтер є дещо складнішим завданням, проте можливим! Найкращими є моделі з м’якою чашкою та боковою корегувальною деталлю. Також варто придивитися до спортивної білизни, адже вона щільно тримає груди без надмірного стискання і дозволяє бути активною без дискомфорту.

 

А як щодо трусиків?

 

Фаворитом на літо є безшовні труси – базова модель поза конкуренцією. Вона практична і для будь-яких аутфітів, і є дуже зручною для тіла. Безшовні трусики не натирають і не перетягують шкіру, а також не залишають слідів на тілі.

 

Коли ви шукаєте модель на щодень – обирайте сліпи з натуральних тканин. Вони підходять до будь-якого типу фігур та є зручними.

 

Не такі страшні стрінги, як про них звикли говорити. І коли ви чуєте перелік хвороб, які з’являються від носіння цих трусиків – можете хіба посміятися, оскільки дослідження дійшли висновків, що ці захворювання натомість пов’язані з гігієною та сексуальною активністю. Проте справді стрінги можуть загострити вже наявні захворювання або призвести до подальших подразнень. Тому їх не варто носити на постійній основі.

 

Як доглядати за спідньою білизною?

 

Недостатньо вибрати ідеальну спідню білизну – необхідно слідувати правилам догляду за нею:

 

  • періть труси вручну або в машинці на делікатному режимі, окремо від інших речей;
  • додавайте меншу кількість засобу для прання, ніж зазвичай, щоб білизна не викликала алергічних реакцій, подразнення і грибкових захворювань;
  • намагайтеся сушити білизну на повітрі, а не в режимі сушіння в пральній машині;
  • зберігайте трусики в окремих нещільно закритих боксах для білизни.

 

«Білизняний мастхев» на літо

 

Хороший базовий набір на будь-який випадок життя: безшовна тілесна і чорна білизна, бандо для вечірніх виходів і літніх топів, комплект для настрою – мереживний, кольоровий, з будь-яким декором, головне, щоб дарував вам радість.

 

І пам’ятайте, що розмір – має значення! Більшість жінок носять білизну хибного розміру чи форми, яка не підходить, що і стає причиною болю і дискомфорту. Адекватно дібрана білизна не спричиняє страждань і лише полегшує життя.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Sensual Silkiness: Fox Lingerie презентував нову колекцію білизни та домашнього одягу з шовку

Розмір має значення: найпоширеніші помилки у виборі білизни

Прозоре питання: правила вибору спідньої білизни

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
cover-1
IMG_7737глв11111111111
 кулонів Moments (1)
DiaDia_DenimDrop_Campaign11
EmptyName 70
bzqOfaWH7lafLruLlgg6o8zi11111111111
Merezhyvni red5
_MG_1976
_MG_9191 (3)j
How to sleep (6)1111111111