чоловіча мода

Що одягають чоловіки українських блогерок

Модою цікавляться не тільки жінки, а й чоловіки – це відомо всім. Тенденції сучасної моди пропонують чоловікам обирати стильні, комфортні та лаконічні образи на щодень. Стильні та теплі дублянки, затишні та комфортні чоловічі куртки, а також елегантні пальто – модний верхній одяг 2020-2021 для чоловіків дуже різноманітний.

Space дізнався, що одягають восени чоловіки Саші Бо, Аліни Френдій, Наталі Литвин та Тетяни Парфільєвої.

Восени 2020 року модні дизайнери пропонують чоловікам приміряти стильні шкіряні куртки і пальта. Як і в жіночій моді 2020-2021, для створення чоловічих модних луків в цьому сезоні не обійтися без модного тренча або плаща.

@vanyakryshtal

АУДИТОРІЯ: 400 ТИС

@petro_zstvn

АУДИТОРІЯ: 414 ТИС

Стріт-стайл був і залишається одним з головних трендів молодіжної моди. Адже в ньому є всі основні атрибути сучасного молодіжного лука – джинси, кросівки, худі та модна куртка.

@trushkovskiy

АУДИТОРІЯ: 201 ТИС

Класика – тренд чоловічої моди, що не старіє протягом довгих років і навіть десятиліть. Сучасні класичні костюми трохи видозмінилися, отримавши безліч можливостей для створення стильних і красивих луків. Чоловічий костюм став еталоном смаку не тільки для чоловіків, а й для жінок, які запозичили для своїх стильних образів кілька важливих деталей.

@pustovit

АУДИТОРІЯ: 705 ТИС

@kurovskyi

АУДИТОРІЯ: 224 ТИС

@vanyakryshtal

АУДИТОРІЯ: 400 ТИС

Не забувайте також, що зимова куртка повинна бути не тільки модною, а й теплою. Обирайте утеплені моделі курток на хутрі, теплі й комфортні парки та незамінні для зимового сезону пуховики.

@o_zalisko

АУДИТОРІЯ: 858 ТИС

@petro_zstvn

АУДИТОРІЯ: 414 ТИС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як обрати чоловічі рукавички.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР