Sustainable fashion: екоаксесуари від українських брендів

Невід’ємною частиною сталого розвитку модної індустрії є етичне ставлення до тварин, відмова від натурального хутра та перехід на cruelty-free матеріали. Сьогодні індустрія проходить тривалий процес трансформації на всіх рівнях. Всесвітньо відомі бренди один за одним оголошують про свою відмову від використання хутра. У цьому виборі їх підтримують споживачі, які також змінили своє ставлення до матеріалів тваринного походження.

Українські бренди не залишаються осторонь sustainable fashion. Space підготував добірку екологічних аксесуарів від українських брендів.

@yastreb.jewelry

Колекція RE від Lena Yastreb Jewelry – з переробленого срібла, з додаванням пластику з кришечок та поліетилену із використаних пакетів.

@stay_slowly

Аксесуари з матеріалів, які залишаються на технологічних виробництвах парапланів, малих суден, надувних човнів, вітрил, вантажних стропів тощо.

@upcycling_freaks

Прикраси, які створені з маленьких дитячих іграшок, їхніх деталей та усіляких дрібниць.

@potrib

Апсайклінг-майстерня, що перетворює обрізки з текстильних підприємств та банери у наплічники, сумки та бананки.

@remade_ua

Виготовляють дизайнерські сумки та рюкзаки зі старих шкіряних курток.

@wolkowaola

Upcecling бренд, де кожна сумка є унікальною. Їх виготовляють вручну з упакування Tetra Pak. Наприклад, з пакетів від молока.

@uliulia

Унікальні вироби із 100% повторно використаних матеріалів: шкіри, деніму, бавовни.

@reban.ua

Бренд займається пошиттям виробів під замовлення із використаної банерної тканини.

@wayworkshop

Етична до тварин майстерня сумок із «паперової шкіри». Матеріал практичний та екологічніший, аніж екошкіра або дерматин.

@ecogeek_store

Тут – чохли на Iphone, створені на основі біорозкладного рослинного волокна.

Якщо ви також хочете піклуватись про екологію та майбутнє нашої планети, Space підготував спеціальну шпаргалку з місцями, куди можна віддати речі, які вам більше не пригодяться. А ще за допомогою таких ресурсів можна долучитися до благодійності та допомогти нашій планеті.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР