Як обрати термобілизну?

Якісна термобілизна – справжній порятунок у холодну пору року, коли показник термометра опускається нижче нуля. Розповідаємо, як обрати ідеальну термобілизну, щоб вона зігрівала вас, а також аби не була помітною під одягом.

ВАРТІСТЬ ТЕРМОБІЛИЗНИ

Вибираючи термобілизну, вам можуть трапитися ідентичні за складом моделі, але ціни будуть сильно відрізнятись. Відповідь на запитання – у технології виготовлення тканини та її «спеціалізації». Одні захищають від вологи, інші зберігають тепло, треті розподіляють тепло. Тому спершу подумайте, навіщо вона нам. Прогулятися містом і не замерзнути – тоді можна звертати увагу й на бюджетніші моделі. Якщо вашою метою є підкорити Еверест, тоді краще не економити.

ВИЗНАЧТЕСЯ З АКТИВНІСТЮ

Термобілизну можна умовно розділити на дві категорії: для високої активності та для низької. Моделі для низької активності призначені для повсякденного носіння та туризму. Основне завдання – збереження тепла, тому якщо йдеться про склад, ідеальним буде варіант із вовни або потовщеної синтетичної тканини. Щодо фасонів для високої активності, то тут у пріоритеті захист від вологи та швидкість висихання матеріалу. Ідеальним варіантом стане комплект із синтетичних матеріалів: поліпропілену, поліаміду чи еластану.

СИНТЕТИКА ЧИ ШЕРСТЬ

Вічна суперечка, який матеріал вибрати. По-перше, треба пам’ятати, що термобілизна – не диво-одяг, в якому неможливо замерзнути. Основне завдання спортивної термобілизни – залишити тіло сухим навіть за умови високої фізичної активності. Додатковий ефект – термоізоляція, тобто збереження тепла. У структурі тканини затримується повітря та створює ефект термоса.

Тому якщо ви плануєте багато рухатися, то найкраще придивитися до комплектів з мінімальним вмістом натуральних волокон, щоб волога швидко випаровувалась і не охолоджувало тіло. А якщо ви шукаєте фасони для міста, то можна і згрішити крапелькою вовни чи бавовни у складі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Час утеплятися: повний гід з чоловічої термобілизни

Час утеплятися: повний гід з чоловічої термобілизни

ТЕМПЕРАТУРНИЙ ДІАПАЗОН

Це абсолютно умовне маркування. Так, комплекти, розраховані на -30 можуть не зігрівати навіть при -10. Тому, щоб точно не помилитися, вибирайте тонкі моделі, а тепло регулюйте за допомогою шарів в одязі. У такому випадку один комплект ви зможете носити в будь-який сезон.

РОЗМІР ТЕРМОБІЛИЗНИ

Важливо пам’ятати, що термобілизна має щільно прилягати до тіла, проте не обмежувати ваших рухів. Намагайтеся не купувати занадто вільні моделі – такі фасони просто не зможуть утримувати тепло, але водночас не треба мучити себе занадто тісними моделями.

ШВИ

Оскільки термобілизну одягають тільки на голе тіло, дуже важливо звернути увагу на шви. Потрібно, щоб нічого не заважало, не кололо і не викликало навіть найменшого дискомфорту, адже це може призвести до неприємних наслідків.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Час утеплятися: який одяг обирають відомі луцькі блогерки восени

Теплий аксесуар: найактуальніші моделі шарфів цього сезону

Теплий мастхев: які светри будуть актуальними у сезоні осінь-зима 2021/2022

Який наповнювач обрати для верхнього одягу

Балаклава – найтрендовіший головний убір цієї зими

Светр-оверсайз: як і з чим його носити

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Frame 280
200211111111111111
JUNA131111111111111111
rosabellaa
lidiyasmetana
Queenfluence_campaign2 copy
plashky-sajt-new-2-kopiya
img_8476-copy-copy
job_13762-kopyya-copy-copy
gunia2043-copy-copy