модне взуття

Взуттєві тренди весни й літа 2021

Переглянувши взуття з нових колекцій весна-літо, помітно, що, по-перше, наш гардероб стане спокійнішим, розслабленішим і простішим. Комфорт і зручність – два головних тригери сезону весна-літо 2021. По-друге, ми будемо віддавати перевагу яскравим фарбам, змішувати стилі й не боятися ризикувати. У цьому сезоні буде багато комфортних моделей – це взуття без різких перепадів висоти, мініатюрні підбори та навіть домашні капці.

Яке взуття буде актуальним весною та літом 2021? Розповідає стилістка Олеся Дарій.

БЕЗ ПІДБОРІВ

Головний хіт нових колекцій. За романтичну і жіночну складову наступної весни відповідатимуть балетки та лофери. Всупереч повній відсутності каблука, гостроносі туфельки, босоніжки та шльопанці мають елегантний вигляд. Ви зможете поєднувати їх і з повсякденним одягом вдень\ввечері, і з одягом в стилі smart casual.

НИЗЬКИЙ КАБЛУК

Ода комфорту та поверненню до звичного ритму життя – низький каблук. У новому сезоні з’явився в босоніжках, лоферах, ботильйонах.

ГОСТРИЙ МИС

Розбавити будь-який образ допоможе взуття з гострим мисом насичених відтінків. Найкраще поєднуватиметься з маскулінним образом та зробить його жіночнішим та чуттєвішим.

СЛІПЕРИ

Щоб завжди й всюди відчувати себе так, як вдома, модні бренди адаптують сліпери до повсякденного гардероба, доповнивши взуття кольоровим хутром, ланцюгами та різьбленими вставками.

В’ЄТНАМКИ

Все ще одна з найпопулярніших пар взуття будь-якого весняно-літнього сезону. Дизайнери продовжують експериментувати та показують варіанти яскравих кольорів на платформі.

ФІГУРНИЙ КАБЛУК

Така модель пасуватиме сміливим та рішучим жінкам, які хочуть розбавити образ і поекспериментувати.

ТОНКІ РЕМІНЦІ І СКЛАДНІ ПЛЕТІННЯ

Сандалі з тонкими ремінцями стали фаворитом минулого сезону весна-літо. Але у 2021 році ця тенденція стає набагато складнішою і привабливішою. Гладіаторські сандалі, моделі із зав’язками, що обвивають щиколотку, плетені й насичених кольорів.

САБО

Модель взуття сабо повернулася на покази. Вони також стануть хітом весняно-літнього сезону 2021.

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР