літній лук

Як обирати базові елементи гардероба

Скільки сил та нервів ми могли б зекономити, якби завжди усвідомлено купували нові речі. На жаль, часто жінки роблять багато необдуманих речей, зовсім не замислюючись, чи буде цей одяг поєднуватися хоча б із одним елементом у шафі? Якщо у вас завжди висять поодинокі речі, які ні з чим носити, або пари, які підходять лише одне одному і не поєднуються з іншими елементами вашого гардероба, то цей матеріал для вас.

база

Базовий гардероб не означає, що у кожної жінки має бути лише певний список речей. Ми всі унікальні та відрізняємося смаками, стилем, способом життя, поглядами на життя. А це потрібно підкреслювати. Відтак базовий гардероб – це основа. Речі, які універсальні в поєднаннях, підходять до будь-якого взуття чи до сумки, а також комфортні для вашого стилю життя й допомагають залишатися стильною завжди. Як зрозуміти, що перед вами справді річ для базового наповнення гардероба?

АКТУАЛЬНІСТЬ

Навіть якщо ви не ганяєтеся за трендами, але не хочете мати старомодний вигляд, то ви обов’язково повинні розуміти, який фасони та деталі зараз актуальні. На відміну від трендів, актуальність речей триває упродовж п’яти років і не зобов’язує вас купувати нові моделі. Базові речі – поза трендами.

білі штани
костюм
вечірнє плаття

ЛАКОНІЧНИЙ КРІЙ

Крій речей має бути дуже простим. Незвичайний крій буде складним в стилізації, тому такі речі стануть акцентними. Натомість для базових речей нам потрібна цілковита універсальність.

ФАСОН

База – це джинси, біла сорочка, жакет, штани, балетки. Але базовою річчю може бути абсолютно будь-яка одиниця, якщо відповідає написаним вище правилам: хоч мініспідниця, хоч кроп-топ. Головне, щоб в будь-який день вам було комфортно носити цю річ і легко знайти для неї нове поєднання.

сорочка
базова річ

ЯКІСНІ РЕЧІ

Найкраще для бази вибирати довговічні і перевірені матеріали і точно не економити на якості. Адже ми хочемо, щоб річ послужила якомога довше, чи не так?

шорти-бермуди

ПРИНТИ

Хто сказав, що базова річ повинна бути без принта? А як же ті, що стали незмінною класикою? Головне, щоб вони не були занадто помітними. Костюмна смужка, клітина, горошок – це прекрасні базові принти, які легко поєднуються між собою.

плаття
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР