спортивний костюм

Як спортивні штани стали мастхевом нашого гардеробу

Якщо ми попросимо вас назвати улюблений предмет в гардеробі, впевнені, ви точно виберете спортивні штани. За кілька років із базового елементу гардероба, який асоціюється зі спортзалом або ранковою пробіжкою, спортивні штани змогли стати мастхевом.

Бум на спортивні штани трапився минулої весни. Що стало причиною? Карантин і повернення тренду на комфорт. Разом з сорочками в піжамному стилі та кроксами в моду увірвалися найзручніші штани всіх часів – джогери.

Своєю популярністю вони зобов’язані модним блогерам. Саме вони придумали носити джогери в поєднанні з базовими речами. А потім з’явився тренд на дует підборів і джогерів.

@irisloveunicorns, @sofiamcoelho

@emilisindlev, @leoniehanne, @brittanyxavier

Якщо минулої весни всі носили джогери, то цього сезону модний приціл плавно змістився в бік широких розслаблених спортивних штанів. Зокрема, Том Форд презентував свою колекцію в межах Тижня моди в Нью-Йорку й зробив акцент на ефектні атласні штани з фірмовим еластичним поясом. Дизайнер пропонує носити ніжно-блакитні і яскраво-рожеві штани в парі зі светрами в тон уже тепер. Тим часом Miu Miu показали серію спортивних штанів з лампасами в стилі 1990-х, які Prada пропонує носити з романтичними топами й бомберами. Розслаблені спортивні штани представили й Balenciaga.

Tom Ford

Miu Miu

Balenciaga

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР