Як позбутися бажання їсти булочки?

Солодощі, особливо з борошна, не просто псують фігуру, вони викликають проблеми зі шкірою та травленням. Тому якщо ви фанат круасанів і не можете пройти повз пекарні, вам точно варто зберегти наші рекомендації. Перше правило клубу поціновувачів булочок з корицею: нікому не розповідати про цей клуб. Але як схуднути, якщо життя без них здається сірим і не таким яскравим? Дізнаємося у матеріалі.

ПОСТАВТЕ МЕТУ

Йдеться про результат, який ви хотіли б бачити – зниження ваги, бажання одягти улюблену сукню, покращення стану здоров’я, позбавлення від прищів на обличчі тощо. Поки ви не побачите свій результат, мотив і чітко сформовану мету, процес не рухатиметься. Якщо вам складно тримати все в собі, то варто почати вести щоденник. Записуйте туди кожен прийом їжі і залишайте примітки: ви з’їли цю булочку, бо справді хотіли це зробити чи від того, що вам нічого робити, від нудьги чи тривожності? Переглядаючи записи, ви зможете зрозуміти реальні мотиви прийомів їжі, оскільки на практиці ми не завжди їмо через відчуття голоду, але прагнути потрібно саме цього.

НЕ ПРИБИРАЙТЕ БОРОШНЯНІ ВИРОБИ ЗІ СВОГО РАЦІОНУ ЗА ОДИН РАЗ

Це прямий шлях до зриву. Якщо ви вирішили поставити заборону на булочки (чи інші продукти, від яких ви вирішили відмовитися – від цукру чи солі, наприклад), варто робити це поступово, інакше ви ризикуєте впасти в депресію. Кава з цукром? Зменшуйте кількість цукру у ній. Ви любите їсти печиво на робочому місці? Зменшуйте до 4-5 штук. А якщо любите хліб, то позбудьтеся білого, візьміть житній натомість. Щодня знижуйте споживання продуктів, від яких хочете відмовитися.

 

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому постійно хочеться солодощів та чим їх замінити

Чому постійно хочеться солодощів та чим їх замінити

ПРАВИЛО ТРЬОХ ТИЖНІВ

  • Впродовж першого тижня прибираємо з раціону всі газовані напої та соки, зокрема і свіжовижаті. Кладемо менше цукру в каву чи чай, можете додати трохи меду, а каву можете пити з молоком, але не більше однієї чашки на день.
  • На другому тижні позбавляємося стратегічних запасів печива, цукерок, випічки в будинку. У магазині намагаємося не купувати тісто та нові солодощі. Намагайтеся прибирати з поля зору продукти, що «провокують», замість них покладіть яблуко, грушу, йогурт, поставте термос з водою.
  • На третьому тижні вчимося бачити «прихований цукор». Звертаємо увагу на склад продуктів, зокрема сухі сніданки, мюслі, пластівці, готові каші, і дізнаємося, якими здоровими аналогами їх можна замінити.

ПИЙТЕ ВОДУ

Найбанальніший, але дієвий спосіб схуднути. Ви повинні випивати дві-три склянки чистої питної води протягом дня, але насильно вливати її в себе не варто. Щоразу, коли ви відчуваєте бажання з’їсти щось солодке чи з борошна, робіть кілька ковтків води.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Низькокалорійні солодощі, які можна куштувати навіть на дієті

Новий рік – нові харчові звички: чек-лист з покращення якості життя від нутриціологині Наталії Тарапати

Їсти і не товстіти: все про інтуїтивне харчування від нутриціологині

«Гени заважають схуднути?»: чи справді спадковість впливає на вагу

Булімія, анорексія та переїдання: найпоширеніші розлади харчової поведінки

Збираємо правильний продуктовий кошик разом із нутриціологинею

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР