морозиво

Що відбувається з тілом, коли ми їмо морозиво?

Морозиво – найголовніший атрибут літа, який полюбляють всі, незалежно від віку. Ми вирішили дослідити, який вплив на наш організм має улюблений стаканчик пломбіра.

Для початку базові знання. Морозиво виготовляють на основі води або молока. Перші – сорбети, в їхньому складі 85-90% води. Другі – вершкові, більш кремові за текстурою, їх готують на вершках, молоці, йогурті або інших лактоінгредієнтах.

МОРОЗИВО ДОПОМАГАЄ СХУДНУТИ?

Ті, хто дотримується певного режиму харчування, повинні розуміти, що випадковий ріжок фісташкового морозива раз в тиждень не порушить вашу дієту. Але якщо думка про калорії все-таки не дає спокою, робіть ставку на сорбети. Другий «дієтичний» варіант – морозиво на молоці, а не вершках, або вершках зі знежиреним молоком без добавок. Звичайний білий стаканчик! Слідкуйте за тим, щоб в його складі не було шкідливих жирів типу пальмової олії.

ЯКЕ МОРОЗИВО ВИКЛИКАЄ ЗДУТТЯ?

Здуття живота може бути викликане багатьма чинниками, але ми частіше схильні асоціювати його з харчовими продуктами. На жаль, морозиво входить до списку таких провокаторів. Проведіть експеримент і поспостерігайте – що відбувається з тілом, коли ви їсте морозиво? Здуття може стати симптомом харчової алергії. А значить, і морозиво на молоці буде вам заборонене.

ЯКЕ МОРОЗИВО ЗАРЯДЖАЄ ЕНЕРГІЄЮ?

Сорбети зазвичай містять більше цукру, ніж вершкові продукти. Це пов’язано з роботою рецепторів. Щоб посилити смак, «воді» потрібно більше глюкози, ніж «молоку». Але не все так критично: відомо, що цукор в певній кількості нашому організму необхідний, позаяк допомагає отримати миттєву енергію. Тому, щоб швидко підбадьоритися, можна дозволити собі фруктовий лід. З іншого боку, вершкове морозиво є джерелом кальцію і жиророзчинних вітамінів, а, скажімо, горіхова добавка подарує організму клітковину, природний енергетик.

ЯК МОРОЗИВО ВПЛИВАЄ НА НАШ НАСТРІЙ?

Кальцій і фосфор здатні впливати не тільки на здоров’я кісток, але і на настрій жінки. Це пов’язано з гормональними збоями під час менструальних циклів. Простіше кажучи, це відмінний спосіб впоратися з емоційними перепадами під час ПМС. Ще один бонус – стимуляція гормону тромботоніну, що знижує рівень стресу в організмі. А також в молоці міститься L-триптофан, природний транквілізатор. Він допомагає розслабити нервову систему і уникнути безсоння.

морозиво
вплив морозива
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР