Space mag. відзняв обкладинку для серпневого випуску

Серпневий випуск Space mag. натхненний безмежною наполегливістю, працею та внутрішнім стрижнем, який допомагає досягати своєї мети.

Косметологиня та власниця «Центру естетичної медицини» у Луцьку Оксана Коротка стала головною героїнею серпневого випуску Space.mag. Їй щоразу вдається дивувати лучан новими проєктами, бездоганним сервісом та інноваційними розробками.

На сторінках глянцю Cover Woman серпневого випуску Оксана Коротка розповідає про свої нові проєкти: G.BAR LUTSK, VITAMIN BOOM, EVODERM STORE.

 

«Я завжди максимально насолоджуюсь процесом зйомки, адже працюю зі командою журналу не вперше. Навіть незапланована зміна локації зйомки не зіпсувала наш настрій. Першочергово ми планували знімати у приміщенні G.Bar, але наші майстри ремонту вирішили інакше (сміється)», – розповідає Оксана Коротка.

 

Найочікуванішою подією літа є відкриття G.Bar у центрі Луцька. Особиста місія Оксани ідеально збіглася з місією салон-трендсетера G.Bar – робити життя лучанок щасливішим, відтак і виник фантастичний дует і таке довгоочікуване для мешканок Луцька партнерство. Усі затамували подих, щоб нарешті потрапити у світ G.Bar та потішити себе новою зачіскою або манікюром.

Ви пам’ятаєте той момент, коли внутрішньо прийняли для себе рішення придбати франшизу G.Bar?

«Думка про те, що було б чудово, якби у Луцьку був G.Bar, промайнула ще 2 роки тому, коли ми з друзями зі Львова прогулювалися нашим містом і спілкувалися про нові заклади у містах. Тоді я не планувала втілювати ідею відкриття салону краси, оскільки була залучена до розвитку і розширення Центру косметології, але спостерігала за розвитком Джи. І через два роки, якось ввечері, під час розмови з чоловіком ми почали спілкуватися на цю тему і вирішили, що варто спробувати. В той же вечір я подала анкету потенційного франчайзі. Насправді не була впевнена, що саме мені подарують таку можливість, але після нашої першої розмови з командою G. я зрозуміла, що це правильне рішення, оскільки наш світогляд та бачення у сфері послуг багато у чому збігаються».

Детальніше про проєкти читайте на сторінках друкованого видання або в електронному примірнику журналу.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР