Парфуми і живі квіти: обираємо ароматний бокс до Дня Закоханих від SILLAGE

Залишилися лічені дні до одного з найбільш очікуваних свят, яке має особливий романтичний настрій – День Закоханих. А чому б не додати йому приємного шлейфу, який залишиться з вами ще надовго? Аби доповнити атмосферу кохання та пристрасті достатньо кількох «пшиків». Так, йдеться про парфуми, адже це ідеальний варіант подарунка як для нього, так і для неї.

Однак дарувати сам парфум – надто просто. І саме для тих, хто прагне знайти особливий спосіб потішити свою другу половинку, у шоу-румі нішевої парфумерії SILLAGE створили ексклюзивну пропозицію.

Ароматні бокси з брендовими парфумами та живими квітами – композиція, яка не залишить байдужим вашого партнера. Завітавши до простору SILLAGE, ви матимете змогу самостійно обрати парфумерний гардероб та квіткову композицію. Улюблені аромати, перевірені часом чи нові експерименти – обирати вам. Консультанти шоу-руму з радістю допоможуть знайти саме ті нотки, які підкорять серце коханих. А живі квіти спростять завдання з пошуками букета.

В асортименті шоу-руму представлені відомі на весь світ бренди: Kilian, Byredo, Tom Ford, Gritti, Vertus, ExNihilo, HFC, Kurkdjian, Creed, Nasomatto.

«Запахи відіграють важливу роль у нашому житті. Адже саме з їхньою допомогою ми розуміємо, наскільки приємна нам конкретна людина. Вибір аромату залежить від рис характеру, якими володіє жінка чи чоловік. Тому за шлейфом аромату від людини нескладно зрозуміти, яку натуру вона приховує від сторонніх очей. Адже запах розповідає про нас усе», – відзначила засновниця простору Олександра Забіяка.

INSTAGRAM: @sillage_niche

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

4 оригінальні ідеї подарунків на Новий рік та Різдво

«Запах розповідає про нас усе»: бізнес-леді Олександра Забіяка про власний шоу-рум нішевої парфумерії, стереотипи у виборі парфумів та аромат дитинства

Секретні місця: куди потрібно наносити парфуми, аби запах тримався довше

POST A COMMENT