Українські бренди текстилю, які доповнять вашу оселю

Скатертина на кухонному столі, що нагадує родинні посиденьки, тепла постіль, з якої так не хочеться вилазити щоранку, м’які рушники, які огортають, наче обійми та багато інших, здавалось би, дрібничок, які грають важливу роль у побуті. Погодьтеся, саме такі речі додають відчуття того самого дому, комфорту й затишку. Відтак, якісного текстилю багато не буває, ось що ми з впевненістю можемо вам сказати. І саме тому пропонуємо познайомитись з українськими брендами текстильних виробів, які ідеально доповнять як вашу оселю, так і стануть чудовим подарунком для найближчих.

 

Візуальна гармонія від COHO zone

Instagram: @coho.zone.ua

@coho.zone.decor

Якщо вам важливі комфорт, турбота й затишок дому, тоді вам точно буде близькою філософія бренду текстилю COHO zone, який має такі ж пріоритети у виробництві. Бренд створює вишукану натуральну постільну білизну зі 100% бавовни, в якій можна ніжитися зранку, отримувати свіжозрізані квіти та ранкову каву або навіть проводити Zoom-зустрічі.

«Наш бренд для тих, кому важливі якість, приємний дотик і візуальна гармонія у їхньому домі!», – переконують засновники бренду.

Якщо ви переймаєтесь про те, аби колір вашої постелі вписувався у спальню, у бренду доступна палітра з понад сотнею відтінків! Крім цього, вас не обмежуватимуть у розмірній сітці, адже COHO zone мають й опцію індивідуального пошиву. Тому це стане чудовою можливістю подарувати комплект новенької постелі рідним чи друзям і не мати сумнівів у тому, що вона підійде їм за розмірами.

Понад 2 тисячі комплектів вже знайшли своїх щасливих власників і ви можете стати наступними. Крім цього діє доставка не лише в межах України, а й у Європу!

 

Екопостіль від MONHOME

Instagram: @monhome.store

Шлях до екосвідомості можна розпочати з ліжка! А саме придбавши унікальну постіль з вареної бавовни від львівського бренду MONHOME.

Засновники зазначають, що готові змінювати ставлення кожного до важливості якісної та натуральної постільної білизни. А їхній підхід до виробництва доводить, що українці вміють створювати класний продукт, який служитиме роками.

Екопостіль від MONHOME – це надзвичайно м‘яка і структурна тканина, яка в процесі експлуатації не потребує прасування. Ґудзики, які бренд використовує у комплектах з натуральної сировини – кори кокоса, а упакування не містить ніякого пластику та поліетилену.

Levan Home і постіль, що «говорить»

Instagram: @levan.home

Найприємніші слова, які хочеться чути вранці, можна бачити й читати щодня завдяки авторській вишивці на постільних комплектах від Levan Home. «Я люблю спати… лише з тобою», «Цілуй мене завжди», «Гарних снів» та інші теплі побажання для найсолодших снів і найніжніших ранків представлені в асортименті бренду.

Постілі виконані з натуральних матеріалів, з деталізованою вишивкою й доступні у двох базових кольорах: білому та чорному.

Бренд пропонує разом розпочинати затишну історію і ми переконані, що кожна з цих історій буде про турботу, любов і домашнє тепло.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Українські бренди текстилю для дому, з якими варто познайомитись

Петриківський розпис та закодована «любов»: бренд текстилю для затишного дому LEVAN HOME презентував нову колекцію

Теплі поради: готуємо оселю до екстремального опалювального сезону

Українські бренди кераміки, які створюють затишок