Петриківський розпис та закодована «любов»: бренд текстилю для затишного дому LEVAN HOME презентував нову колекцію

Сон кожної людини неповторний і важливий. Комфорт сну та відпочинку багато в чому залежить від постільної білизни, тому під час вибору комплекту важливо уважно прислухатися до тактильних відчуттів та внутрішнього голосу. Один шепотітиме вам про поцілунки, інший бажатиме гарних снів, один розповідатиме про любов, а інший грітиме рідними орнаментами.

Український бренд текстилю для затишного дому LEVAN HOME презентував нову колекцію, де закодована любов.

ЛЮБОВ

Дуже ніжні та стильні комплекти текстилю для спальні з вишитим орнаментом, в якому закодоване слово «любов».

Колекція натхненна дослідженнями вченого Володимира Підгірняка. Він вивчав твори майстрів Прикарпаття та знайшов закономірності в орнаментах і зрозумів, що там закодована певна інформація. Про це він розповів у книзі «Текстова вишивка. Бродівське письмо». У ній Володимир склав спеціальний алфавіт, в якому кожен символ у вишитому ортаменті відповідає певній букві кирилиці, цифри, навіть місяцю року.

Ми хочемо, щоб саме любов оберігала ваш спільний сон. Тому закодували це щире та прекрасне відчуття у постільну білизну. Адже що може бути краще, ніж прокидатися поруч з коханою людиною на комфотрних наволочках з українською вишивкою та наповнювати свій дім затишком, гармонією та любов’ю.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Вінтажні келихи та ікорниці вікторіанської епохи: сервіруємо святковий стіл із простором КУЛЬТ у Луцьку

ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС

Знайомий усім розпис, який ми могли бачити у бабусиній хаті на полицях, на глечиках та тарілках, які вона діставала зі скрині на свято, а згодом у музеях та на виставках. Натхненні елементами петриківського розпису ми створили новий комплект текстилю для спальні з яскравим українським вишитим орнаментом. Така колекція створює особливу атмосферу домашнього затишку та тепла рідного дому.

Вишиті квіти на подушках та ковдрі – це не просто стилізація. Це важливий символ національної ідентичності, особливої краси та культури, який неодмінно повинен бути у вашій оселі. Це прояв поваги та любові до нематеріальної культурної спадщини України. Це приклад та традиція, яку варто передавати наступним поколінням.

ЦІЛУЙ МЕНЕ ЗАВЖДИ

Комплект спальної білизни з фразами, які допоможуть краще заснути: «Цілуй мене завжди» та «Гарних снів». Такі ніжні й теплі слова нагадуватимуть обійняти коханого перед сном і поцілувати її в щічку, коли поспішаєте на роботу.

ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ КУХНІ

Колекції текстилю для кухні «Пір‘я», «Базилік», «Олива» створені, щоб спонукати вас сповільнитися, цінувати гарні деталі та відпочивати у комфорті. Лише уявіть: шум вітру у поступових сутінках, аромат кориці та домашньої випічки, глінтвейну чи прохолодного коктейлю у колі родини або друзів. А можете не уявляти – це так легко втілити завдяки новим деталям від LEVAN HOME.

Текстиль для спальні з вишивкою стане чудовим подарунком для тих, кого ви любите.

INSTAGRAM: @levan.home

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як облаштувати робочий кабінет: розповідає авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

«Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд», – авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Art de la table: все про мистецтво декорування столу

Підбірка найестетичніших сніданків від авторки блогу про красу, декор та ремонт

Як не зіпсувати речі під час домашнього прання

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР