діти і гроші

Книги для фінансової грамотності дітей: як виростити фінансових геніїв

Так важливо давати дітям базові знання з фінансової грамотності змалечку, аби в самостійному дорослому житті вони не допускали фінансових помилок. А для того, щоб розвивати ці навички, варто звернути увагу на підбірку книг, яку ми створили для вас спільно з видавництвом «VIVAT».

КІРА ВЕРМОНД «ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ГРОШЕЙ. ДИТЯЧИЙ ПУТІВНИК СВІТОМ ГОТІВКИ»

Вітаю, друзі! Хочете дізнатися таємницю? Гроші – то не просто гроші.

Усі знають, що гроші для людей важливі. Ми наполегливо працюємо, щоб заробити їх, мріємо виграти їх у лотерею, адже завжди хочеться отримати більше, ніж маєш. Але чому? І як усе це пов’язано із зефіром, слиною?

Книга «Таємне життя грошей» допоможе вам довідатися про те, як впливає на наше життя готівка і чому вона більш значуща, ніж банківські рахунки та навіть великі інвестиції. Ґрунтуючись на різноманітних джерелах, від старовинних казочок до новітніх досліджень, автор цієї книжки розплутує загадкові шляхи грошей і розкриває, що воно таке насправді – ота химерна, захоплива й водночас невід’ємна частина життя кожного. Навіть вашого, друзі.

КІРА ВЕРМОНД «ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ГРОШЕЙ. ДИТЯЧИЙ ПУТІВНИК СВІТОМ ГОТІВКИ»

БЕТ КОБЛІНЕР «ЗРОБІТЬ ІЗ ДИТИНИ ФІНАНСОВОГО ГЕНІЯ»

Фінансову грамотність треба формувати в дитини змалку. У цій книжці йдеться про найважливіші фінансові поняття та створення середовища, яке допоможе вам і вашій дитині знайти спільну мову в обговоренні фінансів. Це треба робити незалежно від того, скільки їй років – 3 чи 23. Ви дізнаєтесь, як навчити дитину:

  • розпоряджатися грошима;
  • убезпечити покупки в інтернеті;
  • заощаджувати в будь-якому віці.

Використовуйте цю книжку як путівник складним світом фінансів!

БЕТ КОБЛІНЕР «ЗРОБІТЬ ІЗ ДИТИНИ ФІНАНСОВОГО ГЕНІЯ»

БОДО ШЕФЕР «ПЕС МАНІ ПРО MONEY»

Автором серії пізнавальних коміксів «Пес Мані про Money» є всесвітньо відомий фінансовий консультант, письменник і мільйонер Бодо Шефер. Досвідчений бізнестренер розкриває юним читачам секрети поведінки й психології справжніх багатіїв.
Героями цих надзвичайних книжок є 12-річна дівчинка Кіра та її вірний пес Мані, який уміє говорити. Дотримуючись настанов мудрого собаки, діти разом із Кірою зможуть:
• досягти успіху
• набути впевненості в собі
• закласти основи майбутнього достатку
• подолати всі перешкоди на шляху до мрії
• навчитися розподіляти доходи й планувати витрати.

БОДО ШЕФЕР «ПЕС МАНІ ПРО MONEY»

СЕРГІЙ ЩЕРБАКОВ та НАТАЛІЯ ЩЕРБАКОВА «БІЗНЕСМАГИ»

Максим Дерев’янко, який ще рік тому мріяв про чарівну паличку, а тепер заснував школу комп’ютерної грамотності для бабусь і дідусів, раптом опиняється в центрі уваги всієї школи. Запустити вірус у комп’ютер вчительки історії? Без проблем! Але, виявляється, проблеми тільки починаються! Краща подружка підтримує запеклого ворога, до юного бізнесмага з’являється податкова, а прибуток від уроків із бабусями доводиться витрачати на організацію батла на мільйон! І як одночасно виконувати уроки,  вести акаунт Instagram і канал на Youtube?

Швидше розгортайте книжку, щоб дізнатися, чому шкільний семестр закінчується так видовищно, що заздрять навіть студенти, а також що запише Максим у свій щоденник підприємця.

СЕРГІЙ ЩЕРБАКОВ та НАТАЛІЯ ЩЕРБАКОВА «БІЗНЕСМАГИ»
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР