Про натхнення, донечку та власну колекцію прикрас розповідає засновниця ювелірного шоу-руму DARIANI Jewelry Дарія Наконечна

Мама, дружина та бізнес-леді. Дарія Наконечна – мила та завжди усміхнена жінка, яка радо зустріла нас у своєму шоу-румі. Тут кожна деталь наповнена витонченістю та розкішшю. Вона створила місце, де хочеться роздивитися кожну прикрасу, кожен камінчик і гравіювання хочеться приміряти на себе та бодай на мить відчути себе особливою. Воно й не дивно, адже багаторічний досвід у ювелірній сфері сформував у пані Дарії чітке розуміння власної справи, цінностей та місії – зробити наших жінок щасливішими.

SPACE mag. поспілкувався з власницею ювелірного шоу-руму DARIANI Jewelry Дарією Наконечною.

Розповідаємо про те, хто стоїть за ювелірним брендом стильних та якісних прикрас, про його історію створення та власний ювелірний гардероб засновниці в ексклюзивному інтерв’ю для SPACE mag.

Дарія Наконечна

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ?

«Звичайно, що після закінчення університету, всі думають, чим зайнятись та куди піти працювати. У мене не було такої думки, що я точно хочу працювати за спеціальністю (навчалась на факультеті бізнесу). Якось так склалося, що пішла працювати в офіс. Тоді я була фахівцем із ціноутворення. Робота за комп’ютером, формування таблиць, звітів – загалом звичайна офісна робота. Пропрацювавши там рік, я зрозуміла, що це не моє. Усвідомила, що я не хочу жити з 9:00 до 18:00, з годиною перерви, постійно відпрошуючись в керівника, якщо кудись потрібно. У рішенні покинути цю роботу мені допоміг мій чоловік, який завжди мене підтримував. Нам завжди хотілось чогось свого. І ми вирішили відкрити свою справу.

Були роздуми, у яку саме сферу торгівлі піти. Ми перебирали безліч варіантів: жіночий одяг, автомобільні запчастини, побутова хімія. Наприкінці ми зупинили свій вибір на ювелірній сфері, а саме на срібних прикрасах. Почали цікавитись більше та їздити на ювелірні виставки».

ПАМ'ЯТАЄТЕ SILVER STORE?

«Ми відкрили ювелірний магазин SILVER STORE. Так магазин пропрацював рік, а потім я завагітніла. До останнього дня я працювала. Пам’ятаю той момент, коли прийшла до свого лікаря і вона мені сказала, що сьогодні ввечері я народжуватиму. А після прийому я пішла на роботу.

Після народження донечки у мене не було вільного часу, щоб працювати. Усією роботою займався чоловік. Я хотіла присвячувати 100% своєї уваги та часу, любові та турботи малюку.

З ювелірним магазином без моєї підтримки чоловік протримався рік і я бачила, що йому стало нецікаво. У цей час він знайшов собі іншу справу, якою займається й дотепер. У нас була вже напрацьована база клієнтів, які звертались до нас постійно, тому я почала трішки заглиблюватися в роботу. Щодня приходила з донечкою в магазин, відправляла посилки».

Дарія Наконечна

«МЕНЕ ВИСТАЧАЄ НА ЩОСЬ БІЛЬШЕ»

«Вже коли донечці виповнилось 2,5 роки, вона пішла у садочок, у мене з’явилось більше часу, який я б змогла присвятити своїй улюбленій справі. Зрозуміла, що мене вистачає на щось більше, а бути просто мамою в декреті я не хочу.

Старий формат магазину мені вже не подобався. Я хотіла чогось нового та свіжого. Крок за кроком ми прийшли до думки, що хочемо формат шоу-руму, аби виготовляти індивідуальні прикраси на замовлення. Шоу-рум – це місце, де можна випити кави, у легкій та невимушеній атмосфері подивитися та приміряти прикраси».

шоу-рум

«СВОЄ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ У ПРАВИЛЬНИЙ ЧАС»

«Останнім поштовхом до створення шоу-руму стало приміщення, яке я давно хотіла.

У бізнес-центрі, у якому ми знаходимось, дуже довго не було вільних приміщень, а я чомусь відчувала, що хочу саме тут. І коли воно з’явилось, я подумала, що це знак. Концепція того, що ми будемо виготовляти індивідуальні прикраси на замовлення, відразу знайшла відгук у наших клієнтів.

Сьогодні DARIANI Jewelry – це ювелірний бренд стильних та якісних прикрас з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Бренд, який виготовить будь-яку прикрасу за вашим дизайном, враховуючи всі побажання та вподобання».

шоу-рум
шоу-рум

ПРО НАЗВУ

Назва бренду DARIANI Jewelry дуже символічна – засновницю звуть Дарія, а її донечку – Аніта.

«Це не перша назва, яка нам спала на думку. Ми дуже довго думали, як освіжити наш магазин і створити нову назву. Довго грались зі словами, нашими іменами, переставляли склади. Було безліч варіантів, які вже місяцями носила в голові і думала, що це буде кінцева назва. Але ні. Одного дня я вкотре перебирала в голові варіанти і мені прийшла назва DARIANI. Мені вона дуже сподобалась, чоловік теж підтримав ідею, тому й залишили».

Дарія Наконечна

НА ЗАМОВЛЕННЯ

«Ми більше зосереджені на виготовлені індивідуальних прикрас на замовлення. Адже хочемо, щоб клієнти мали особливі та унікальні прикраси. Будь-який матеріал, камінчик, гравіювання, товщина – усе це ви можете обрати самостійно.

Після розмови з клієнтом ми розраховуємо приблизну вартість та терміни виготовлення ювелірного виробу. Далі розробляємо 3D-модель з урахуванням усіх побажань. В онлайн-режимі або під час особистої зустрічі в шоу-румі вносимо корективи, щось змінюємо, додаємо і затверджуємо. І виготовляємо вашу унікальну прикрасу».

Дарія Наконечна

ПРО СВОЇХ ЛЮДЕЙ

«Насправді я думала, що знайти хороших майстрів буде найважче. Але насправді важче знайти людину, яка продаватиме твій товар. Саме тому ми відмовились від попереднього формату магазину, бо я не хотіла просто продати. Мені хотілось бачити задоволені очі, усмішки та радість від того, що омріяна каблучка прикрашає руки коханого чи коханої. Хотілось, щоб це була саме та прикраса, яку не захочеться знімати. Ці емоції набагато цінніші для мене.

Хочеться донести, що кожна дівчина та кожна жінка особлива. Вона у себе одна, відтак заслуговує найкращого. Потрібно любити себе, оберігати себе і тішити вишуканими коштовностями та дарувати собі тільки найкраще».

ПРО АСОРТИМЕНТ

«Зараз ми більше ставимо акцент на індивідуальних замовленнях, але звичайно, бувають моменти, коли потрібна прикраса тут і зараз. У нашому шоу-румі є широкий асортимент прикрас у наявності».

шоу-рум
шоу-рум

ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ САМЕ ВАС?

«DARIANI Jewelry – це не лише вишукані та стильні прикраси, а й бездоганний сервіс. До кожного замовлення ми надаємо сертифікат, який гарантує 100% якість та довговічне гарантійне обслуговування. У нас ви зможете відремонтувати усі наші ювелірні вироби та надати їм нового вигляду».

ПРО ВЛАСНІ ВПОДОБАННЯ

«Насправді моя колекція прикрас невелика. Я дуже люблю діаманти та надаю перевагу білому золоту. На мені ви завжди зможете побачити мої улюблені сережки з діамантами, каблучку з діамантами та хрестик. Я їх ношу вже дуже довгий проміжок часу. Рідко змінюю на інші прикраси. Проте зізнаюсь, що зараз придивляюсь до жовтого золота і хочу оновити свій ювелірний гардероб».

Дарія Наконечна

ЩО НАДИХАЄ? ЩО ДАЄ СИЛ?

«Мене надихає моя сім’я, моя донечка. Діти відчувають нашу енергію та є віддзеркаленням атмосфери, що панує в сім’ї. А щаслива та реалізована мама – щасливі всі у сім’ї (сміється).

Надихають задоволені клієнти. Коли вони приходять забирати свою прикрасу, я бачу їхню радість в очах, їхні посмішки, відчуваю їхнє щастя всередині. Потім залишають відгуки, дякують – це дуже надихає».

Дарія Наконечна

ПРО ДОНЕЧКУ

«З народженням донечки моє життя почало змінюватись. І я зрозуміла, що потрібно спочатку виховувати себе. Коли в неї виникають нестандартні ідеї, я завжди її підтримаю, дам свою руку і скажу, що вірю в неї. Вірю, що все вийде.

Як не дивно, але доня дуже любить прикраси. Навіть віршик в садочку про неї склали, що вона постійно з браслетиками чи намистом. Також іноді помічає, які сережки одягнені на інших дівчатках (посміхається)».

Дарія Наконечна
Дарія Наконечна

Шоу-рум DARIANI Jewelry – це місце сили, де за чашкою кави та серед дружньої атмосфери можна обрати свою прикрасу.

Вашу особливу прикрасу тут можуть виготовити у золоті або сріблі та з будь-яким камінням, яке припаде вам до душі. А якщо ви хочете зробити прикрасу ще особливішою, то у шоу-румі є можливість безкоштовного 3D-моделювання та гравіювання.

Консультанти допоможуть підібрати розмір каблучок, розкажуть про всі особливості матеріалів прикраси, поєднання та особливості догляду.

Шоу-рум DARIANI Jewelry знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 34а (офісний центр «МЕГА»), 2-й поверх, 22 офіс.

Для попереднього запису телефонуйте за номером: +38 098 020 8811

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР