Спорт у холод: як змотивувати себе на фізичну активність у будь-яку погоду?

Перехідний період від осені до зими, скорочення світлового дня, постійний холод – не найприємніші умови, аби знаходити мотивацію до занять спортом, погодьтеся. Коли хочеться якомога довше ніжитися у теплому ліжку з горнятком чаю чи кави, фізична активність все далі відходить на задній план. Проте ми знаємо, як віднайти у собі сили й бажання займатися спортом у холод і темряву. І цим ми поділимося разом із вами.

Прокидайтесь на світанку

Коли світловий день ще дуже короткий і переважний час ми проводимо в приміщенні, варто прокидатись на світанку, аби зарядитися енергією сонця. Ранкова руханка у промінчиках сонця – чудовий спосіб пробудитися, відновити енергію та отримати позитивні емоції на весь день. А от спати краще лягти раніше, ніж ви звикли зазвичай.

Перспектива

Почніть з визначення маленьких (або й не дуже) цілей для себе. Наприклад, це може бути досягнення певного рівня фізичної підготовки чи зменшення ваги на кілька кілограмів до Нового року. Розуміння того, що ви стараєтесь задля себе й робите ці вправи на перспективу, додатково мотивуватимуть.

Обладнайте зону тренувань

Якщо у вас є комфортне місце для тренувань вдома, ви зможете уникнути виправдань через погодні умови. Зробіть це місце затишним і зручним. І так заняття спортом допоможуть подолати хандру через темноту й холод на вулиці.

Шукайте альтернативу

Якщо ви не хочете виснажливих тренувань у залі, спробуйте й інші заняття, які сприятимуть покращенню вашого здоров’я. Йога, танці, пілатес – список можна продовжувати, проте оберіть те, що вам найбільше до душі і відчуйте гармонію попри будь-які погодні умови й час доби.

Знайдіть напарника

Якщо вам важко встати зранку на пробіжку чи піти на вечірню йогу, ваш напарник не дасть зійти з дистанції. Досягати цілей цікавіше в компанії, ніж наодинці. Тренування в компанії часто надає додаткову мотивацію і робить тренування веселішим.

Будьте терплячими

Пам’ятайте, що результати не приходять миттєво. Важливо бути терплячим і продовжувати працювати над своїми цілями, навіть якщо шлях до них може бути важким.

За допомогою цих порад, ви зможете зберегти мотивацію для занять спортом в будь-яку погоду. Пам’ятайте, що кожен ваш крок приведе вас ближче до досягнення цілей, навіть коли за вікном холодно і темно.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Для перших холодів: спортивна база для жінок та чоловіків від diadia

Колекція MMQ від PUMA: спортивна класика з акцентом на якість та деталі

Стильні образи для занять спортом від українських брендів

Marsego представив спортивну колекцію