лучани

Романтика та вербові котики: що дарують відомі лучани на 8 березня

Напередодні жіночого дня редакція Space вирішила опитати відомих лучан про їхні плани на 8 березня. Детальніше – у нашому матеріалі.

ПРО СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

ВЕДУЧИЙ МИКИТА ЧИБАР

ВЕДУЧИЙ МИКИТА ЧИБАР

«Роблю усе можливе, аби 8 березня у календарі більше не було «червоним», а нівелювалося зі звичайними буднями. Адже робити романтичні жести, як і добрі вчинки, потрібно повсякчас… і 8 березня теж».

СОМЕЛЬЄ МЕРЕЖІ BASILIC ДМИТРО ЛАУШКІН

ДМИТРО ЛАУШКІН

«Сьогодні я ставлюсь до 8-го березня швидше як до комерційного свята, навіяного нам з радянських часів. Прикро бачити, коли напередодні ціни на квіти злітають до небес, адже маркетологи практично у кожній сфері бачать у цьому фінансову вигоду. Особисто для мене, це ностальгічне свято дитинства, коли ти робив подарунок  своїми руками і дарував його мамі, на жаль, зараз, усе перемішалось. Я вважаю, що головним показником кохання до прекрасної статі є наша увага, яку потрібно проявляти щодня. Подаруйте коханій чи мамі квіти у день, коли вона засмучена, запросіть дружину на спонтанне побачення, навіть якщо ви вже 10 років у шлюбі, купіть торт просто посеред тижня, приготуйте романтичну вечерю, без звертань до свят, коли вона цього не очікує. Тому до свята 8-го березня, я принципово ставлюсь, як до звичайного дня. Не вважайте мене сексистом, бо, як на мене, увагу жінкам потрібно приділяти значно частіше, ніж декілька разів на рік у свято».

ТРЕНЕР АНТОН ЯЛОВИК

ТРЕНЕР АНТОН ЯЛОВИК

«Як я ставлюсь до свята 8 березня? Скажу від себе, що не фанатію від цього свята. І не через те, що потрібно придумувати якісь подарунки дівчатам або вигадувати, чим їх здивувати. Скоріше я нейтрально ставлюсь до обов’язкових свят. Ось є свято, то чоловіки повинні щось в цей день зробити незвичайне! А якщо нічого не зроблено в цей день, то «розлучення і дівоче прізвище»! Я більше люблю спонтанні, а не обов’язкові дії. Мені здається, що подарунок на 8-ме березня ні про що не говорить. Ну окей, подарували ви коханій людині та рідним в цей день подарунки, ну присвятили час для красивої половини людства, галочку у списку поставили, а що далі? Окрім 8-го березня є ще 364 днів. Я надіюсь, ви зрозумієте моє скептичне ставлення до подібних свят, зокрема 8-го березня і 14 лютого. Я люблю робити спонтанні подарунки за своїми відчуттями, з любов’ю, а не з примусу, коли на календарі відповідне свято. Краще виявляти свою любов і турботу 365 днів на рік. Ну окей, хоча б 200 днів (ми ж не святі), а не тоді, коли це потрібно зробити у свято один чи два рази на рік».

ЯК АБО ЧИМ ВИ ЗАЗВИЧАЙ ТІШИТЕ ЖІНОК У СВОЄМУ ОТОЧЕННІ НА СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ? ЯКИЙ ПОДАРУНОК ЗАПАМ'ЯТАВСЯ НАЙБІЛЬШЕ?

ТРЕНЕР АНТОН ЯЛОВИК

«Це вже у дівчат треба питати, який їм подарунок запам’ятався найбільше. Зазвичай, в цей день дарую улюблені квіти, вишукані солодощі, хоча сам їх не їм вже понад 160 днів. Організовую романтичний вечір або поїздку в інше місто, до Львова, наприклад».

 

ВЕДУЧИЙ МИКИТА ЧИБАР

«Мама втрачає розум від вербових котиків, а дівчата, коли стаю ними. Зазвичай, не запитую у близьких і рідних представниць прекрасної половини людства: як їм подарунок?! Про все свідчить вираз обличчя і щасливі очі. Було всяке… Іноді похід на концерт – це незабутні враження і спогади, а подекуди – достатньо смачної вечері, приготовленої власноруч».

ЯК ПЛАНУЄТЕ ПРОВЕСТИ СВЯТО ЦЬОГОРІЧ?

ВЕДУЧИЙ МИКИТА ЧИБАР

«Буду тішити тим, що у мене вміло виходить – розважальною програмою. У разі чого джокер – «вербові котики» завжди напоготові».

ТРЕНЕР АНТОН ЯЛОВИК

«Свято святом, але тренуватися треба. Ні, я не фанат жорстких тренувань, хоча колись був таким – у своїх 20 років – і нічого житті не бачив, окрім професійного спорту, надзусиль і постійних тренувань, навіть у святкові дні. Поки інші відпочивали, я тренувався. Сьогодні моє ставлення змінилося і зараз розумію, що тренування повинно бути лише приємним бонусом, доповненням, ресурсом і інвестицією у майбутнє здоров’я і круте самопочуття навіть у 55 років. Тому вважаю, що час вихідного дня необхідно витратити на своє здоров’я, на пасивний і активний відпочинок – тренування. А у вихідний день, ви нікуди не поспішаєте і можете присвятити більше уваги вправам на гнучкість та розслаблення. Отже, в цей день я планую вести всі тренування за планом. Для дівчат проведу цікаве, святкове тренування, привітаю зі святом і вручу приємні подарунки. Надіюсь, вони цю статтю не прочитають і для них це буде сюрпризом!»

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР