SKIN ICING

SKIN ICING: найхолодніший тренд у догляді за шкірою

Уже кілька тижнів  спостерігаєте, як в соціальних мережах вірусує найхолодніший тренд у 2021 році, і вас не покидає бажання швидше спробувати?

Найхолодніший тренд у догляді за шкірою має назву Skin Icing – це ноу-хау, яке з шаленою швидкістю поширюється в Instagram, Tik Tok і You Tube. До процедури вдаються косметологи, б’юті-блогери і зірки, тому виникає питання – що це, як виконувати і яким буде результат?

ЩО ТАКЕ SKIN ICING?

Skin Icing або кріотерапія для обличчя – одна з останніх тенденцій догляду, яка заполонила Instagram і TikTok. Коли косметологи й знаменитості масажують свої обличчя крижаними сферами, це заворожує, але головне – кріотерапія ущільнює й ніби підбирає шкіру, скульптурує обличчя, надає сяяння, начебто після прогулянки на свіжому повітрі.

SKIN ICING

ЕФЕКТ ВІД SKIN ICING

  1. Зменшення запальних процесів і почервоніння.
  2. Зменшення пор. Морозна терапія допомагає позбутися від розширених пор, глибоко очищаючи від забруднення і себуму, а також тонізуючи епідерміс.
  3. Відлущення. Кріотерапія видаляє ороговілі шари і стимулює розвиток нових клітин.
  4. Покращує поглинання доглядових засобів. Низькі температури змушують судини звужуватися, створюючи ефект «тяги».
  5. Стимулює кровообіг, що сприяє зменшенню набряклості.
  6. Ліфтинг. Skin Icing миттєво підтягує в’ялу шкіру, освіжає відтінок шкіри обличчя.
  7. Розгладжує зморшки. Регулярний холод дозволить позбутися від вікових змін і попередити їхнє виникнення.
  8. Надає сяйво зсередини і дарує здоровий колір шкіри обличчя.

ЯК ВИКОНУВАТИ SKIN ICING?

Перед процедурою необхідно підготувати шкіру. Першим етапом стане очищення за допомогою делікатних засобів: пінок, гелів, мусів. Далі необхідно нанести крем, щоб зміцнити природний захисний бар’єр шкіри. Фахівці рекомендують проводити кубиком льоду або спеціальним приладом уздовж масажних ліній, масажуючи одну ділянку кілька разів.

догляд за лицем

ЯКІ ГАДЖЕТИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ?

Процедура кріотерапія – давно не новинка, якщо дивитися на неї під професійним кутом. Сьогодні ж з’явилися девайси для домашнього використання, результат яких захоплює зірок. Наприклад, для британського інстаграму Vogue Ірина Шейк продемонструвала ранкові ритуали з приладом від Nicole Caroline.

Ірина Шейк

КРІОКУЛЯ TERESA TARMEY

Ця кулька з хірургічної сталі містить рідину, яка залишається холодною, поки кулька опрацьовує вилиці, лоб і щоки вздовж лінії підборіддя для ефекту ліфтингу.

SKIN ICING

FRAÎCHEUR ICE GLOBES

Ці переливчасті кульки треба заморозити на ніч, щоб вранці використовувати для масажу. Поліпшують кровообіг, знімають почервоніння й набряклість. Чудовий ритуал для першої половини дня.

SKIN ICING

ПРИСТРІЙ ДЛЯ КРІОМАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ, GEORGIA LOUISE

Замість рук й високотехнологічних процедур в клініці прекрасно спрацює пристрій Cryo Freeze. Радять робити кріомасаж від центру до периферії; потім прикрити очі ролерами на 10 секунд, щоб позбутися синців.

SKIN ICING

КРІОПРЕС 001 SKINCARE CRYOPRESS

З-поміж фанатів гаджета – Дженніфер Еністон і Джижі Гадід. Він підтримує температуру від -8 до -25 °C, а також годиться для чутливої ​​шкіри, наприклад, яка страждає на екзему та псоріаз.

 

Поки б’юті-гаджети не поширені в Україні, сміливо використовуйте кубики льоду.

SKIN ICING
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР