обкладинка

Space mag відзняв обкладинку для квітневого випуску

Квітневий випуск SPACE mag. присвячений потужному відчуттю впевненості, природної краси та любові до себе.

GIVE YOUR BODY A LITTLE BIT OF FRESH BEAUTY – лейтмотив нового номеру. Це про пошук ідеальних флакончиків для догляду за тілом і душею у локації, де пропагують одну важливу річ – час для себе. Таку філософію сповідує Space Woman нового випуску – успішна бізнес-леді Світлана Гурик, засновниця студії FRESH BEAUTY.

Три роки тому ковельчанка Світлана Гурик заснувала FRESH BEAUTY – онлайн-проєкт із найкращими засобами догляду, який приносить щастя дівчатам з різних куточків України. Однак впевнена та цілеспрямована Світлана не зупиняється на власних досягненнях, позаяк віднедавна FRESH BEAUTY відкрився у Луцьку (ЖК «Яровиця», вул. Івана Франка, 57). У магазині представлені професійні засоби та преміумдогляд за шкірою, волоссям та тілом, а також команда Світлани зібрала абсолютно всі процедури розкішного професійного бренду KERASTASE для догляду, відновлення та експрес-блиску волосся – вперше на Волині всі процедури можна протестувати у студії FRESH BEAUTY.

«Моя історія розпочалася ще зі студентських років, коли я щодня (абсолютно кожного дня, самій не віриться) прокидалась о 6 ранку, щоб обов’язково помити волосся і зробити макіяж. Так з’явилася любов до beauty-ритуалів. Просто зараз за моєю ранковою рутиною стежить 70 тисяч фоловерів», – ділиться Світлана із журналістами нашого видання.

Світлана гурик
обкладинка

В інтерв’ю жінка зізналася в тому, чого ще ні разу не розповідала на публіку. Про що саме – читайте у друкованій версії журналу.

 

Аби розкрити багатогранність Світлани, команда SPACE дуже ретельно обирала концепт зйомки та локацію. Над макіяжем та зачіскою працювали майстрині студії Вікторії Королюк. Неймовірні образи у трендових кольорах – від бренду OZI.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР