Олена Данилюк

Space mag відзняв обкладинку для лютневого випуску

Зйомка обкладинки – це завжди цікавий і по-своєму унікальний процес: від ідеї до реалізації та результату фотосесії.

 

У лютневому випуску Space mag головним мотивом є втеча від буденності, а Space Woman обкладинок – власниця двох шоу-румів DANYLIUK STORE Олена Данилюк.

Засновниця та бізнес-леді не зупиняється на досягнутому, позаяк окрім відкриття двох бутиків у Луцьку, вона виходить на ринок України з інтернет-продажами, а також відриває авторське ексклюзивне ательє з індивідуальним пошиттям унікальних елементів гардеробу. Про це вона розповіла виданню Space mag.

Олена Данилюк
Олена Данилюк

«Зйомки для видання Space mag – це завжди свято! Вкотре переконуюсь, що під час роботи з професіоналами своєї справи не варто перейматися, адже результат завжди перевершує очікування. Завдяки фотосесії та основного лейтмотиву випуску – втечі від буденності – ми прагнули відтворити глибинну місію унікальних та ексклюзивних речей, котрі доповнюють образ та наповнюють людину зсередини. – розповідає Олена. – Унікальний одяг та аксесуари можна придбати у бутиках DANYLIUK STORE, де вам радо допоможуть створити свій досконалий лук. А згодом ексклюзивні речі можна буде замовити в не менш ексклюзивному ательє. Більше фото зі зйомок – шукайте у друкованій версії журналу».

Зйомки з Оленою для лютневого номера ми здійснили в мінімалістичній манері та жіночній манері. Образи доповнили стильними сумками. Одним із учасників фотосесії став і чотирилапий улюбленець Олени – скотіш-фолд на ім’я Картьє.

Автор зйомки – фотограф Юрко Положевець.

Представлені в публікації речі можна придбати у бутиках за адресою: м. Луцьк, вул. Крилова, 1, ТЦ «Ювант», № 101, а також у соцмережах.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР