Street Style Hunter: як блог streetstyle-фотографки підкорює серця стильних львів’ян

Той, хто стежить за fashion-індустрією, однозначно любить добірки всесвітньо відомих видань зі стритстайл-образами інфлюенсерів з-за лаштунків модних показів. А той, хто зацікавлений у вітчизняній вуличній моді, повинен знати справжнього гіда у цій справі – блог в Instagram під ніком Street Style Hunter. Понад 56 тисяч слідкувачів із захватом чекають чергової порції нових світлин стильних українців від авторки блогу, яка для всіх досі залишається інкогніто. Space mag. вирішив ближче поспілкуватися з людиною, яку всі звикли називати «хантером», тому знайомимо і вас!

Що нашим читачам варто знати про стритстайл-хантера?

Мені, власне, подобається, що кожен по-своєму бачить і трактує мій проєкт, тому я не хочу давати йому якісь рамки. Достатньо знати, що я фотографка красивих та стильних людей у Львові, яким і присвячую свій блог. Я залишаюся інкогніто, оскільки не хочу бути публічною і зосереджую увагу саме на моїх героях.

Розкажіть про ідею виникнення вашого проєкту і його реалізацію.

Я працюю фотографкою і три роки тому в один період у моїй роботі був повний штиль: ніяких зйомок, нічого цікавого не відбувалося. А я є доволі активною людиною, тому, аби розважитися, вирішила піти в центр міста і пофотографувати людей. Цей задум виявилася досить успішним, перші кадри я відправила своєму хлопцю та сестрі, які сказали, що це те, що варте уваги і з цим щось потрібно робити. Власне, так я і створила сторінку в Instagram і дуже швидко придумала їй (дякувати Богу) адекватну назву.

Цікавим моментом було те, що для сторінки я доєднала новостворену пошту, аби мені «не підтягувало» моїх друзів та знайомих. Це був своєрідний експеримент, щоб створити блог без автора. Підписники доволі активно почали долучатися до сторінки, я цього не очікувала. Люди репостили собі фото, робили відмітки своїх знайомих і так у мене сформувалася своя авдиторія.

У TikTok є низка відео про те, як львів’яни готуються до зустрічі і обирають луки для потенційного фото від вас. Чи є вже ті люди, які впізнають вас? Як загалом незнайомці реагують на те, що їх фотографують?

Не знала, що це вже стало трендом! Я бачила відео від юнака Остапа, він сам танцюрист і тіктокер, і створив просто неймовірне відео про стритстайл-хантера. Мене воно вразило, це було дуже приємно і класно. А найкрутіше – це те, що історія закінчилася «хепі ендом». Я його сфотографувала і, думаю, це не остання фотографія Остапа у блозі. Я тоді якраз захворіла на COVID-19 і бідкалася, що не маю, що запостити. Остап врятував ситуацію і це був справжній фурор. Це була «бавовна» (сміється).

Мені пишуть часто в директ із запитаннями «Яку помаду краще підібрати?», «Який одяг носити, щоб мене сфотографував хантер?». Люди намагаються дізнатися хто я і де я буду у той чи той час, а я не дуже афішую години, коли виходжу «хантитися», бо не хочу, щоб втрачалася невимушеність і спонтанність. Ці якості є для мене дуже цінними, тому що люди часто від ефекту неочікуваності думають, чи це їх справді сфотографували, чи когось іншого. Тому виходять живі емоції без «постановок».

Чи бували курйозні випадки, коли вас просили видалити фото?

Курйозні випадки можна порахувати на пальцях. Зазвичай це буває, коли люди просто закривають руками обличчя, у такі моменти я почуваюся справжнім папараці, але все одно продовжую фотографувати, бо маю на це право. Бувало й таке, що я вже завантажувала у профіль деякі фото, а мені писали з проханням видалити, бо людина собі там не подобалася, або ж з поясненням, що я втрутилася у їхній особистий простір. Я спокійно реагую на це і просто видаляю.

Веселий випадок був, коли я сфотографувала працівника СБУ і дізналася про це вже згодом, коли прокинулася і побачила в директі низку повідомлень ледве не з погрозами. Цікаво, що від самого хлопця повідомлень не було. Шкода, він був таким симпатичним (сміється). Я розумію, що таким особам не можна бути публічними, але ж навіщо він тоді був таким вродливим і виглядав так стильно? (сміється).

Як ви опишете стиль українців?

Наш стиль дуже цікавий і самобутній, особливо зараз, коли люди почали цінувати своє і вдягатися виключно в українські бренди, які є дуже класними і нетривіальними. Загалом, люди почали відходити від «списаних» трендів. Мій біль – голі щиколотки, коли на вулиці мінус 10. Тому я рада, що люди починають відходити від цих неадаптованих до наших реалій трендів і з розумом підходять до власного стилю. З’являється «надивленість» крізь призму того, в яких умовах ми живемо: яка тут погода чи яка тут бруківка.

Розкажіть про проєкт #ащоякmd. Хто може стати його героєм?

Вважаю це своєю найбільш знаковою співпрацею. Концепція була такою: я мала свободу дій та рішень, потрібно було лише створити образи для своїх найулюбленіших «жертв» з одягом компанії MD Fashion і відзняти їх. Було весело і цікаво, оскільки одна зйомка була під зливою, а інша – у львівських провулках, де на аутфіт за 50 тис могли ненароком вилити келих вина. Це пригоди, яких я хочу мати трохи більше. Найголовнішим є те, що і я, і MD Fashion задоволені цією співпрацею. Наразі були три герої цього проєкту, тепло сприйняті авдиторією.

Чи плануєте розширювати географію? Які плани надалі?

Мене регулярно запитують, коли я приїду до Києва чи Івано-Франківська або будь-якого іншого міста. Думаю, що найближчим часом я все ж потраплю до Франківська, оскільки хочу завезти туди свої футболки, бо знаю, що там є багато прихильників, половину коштів з продажу якого перейдуть на ЗСУ. Париж і Мілан вже були у моєму житті і залишилися у теплих враженнях, безлічі крутих фото, але я завжди рада потрапити туди знову. Надалі планую допомагати людям зі створенням стилю, консультувати їх, розбирати гардероби і співпрацювати з брендами.

БЛІЦ

Чи є в акаунті ваше особисте фото?

Ні, мого фото там ви не знайдете.

Мій улюблений аксесуар – це кепки та головні убори, які я сама не можу носити під час самого «хантингу».

Знаменитості, стиль яких вам найбільше імпонує – це Rihanna, Leandra Medine Cohen, Jenny Walton та Julia Fox.

INSTAGRAM: @street.style.hunter

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Я не хочу спонсорувати військових русні», – блогерка Даша Майорова про вплив війни, страх засудження та створення яскравих мейкапів

«Складно психологічно дозволити собі працювати»: блогерка Роксолана Ліма про волонтерство, стосунки та роботу простору LimaInc під час війни

«Зараз стоїть лише одне питання: скільки я зможу заробити для ЗСУ, щоб наблизити перемогу», – ілюстратор Олександр Грехов

«Я не вмію мислити категорією успіху»: засновниця бренду HUKH Ніка Гук про перші колаборації, одяг із маминої шафи та про дні, коли одягає джинси

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Fashionista_17 (1)
8aa1111111111
Rectangle+17insв
hijaluronnasl11111111
cover-1
IMG_7737глв11111111111
 кулонів Moments (1)
DiaDia_DenimDrop_Campaign11
EmptyName 70
bzqOfaWH7lafLruLlgg6o8zi11111111111