Pro Business Hub

Вечірка PRO WOMEN: як це було

30 вересня відбулася вже друга вечірка PRO WOMEN, яку організовує Pro Business Hub для жінок, про жінок і заради жінок.

 

PRO WOMEN:

– це нетворкінг-зустріч, на якій жінки говорять та дискутують про власну реалізацію, виклики, бізнес та приховані ресурси;

– це вечірка, де збираються жінки з великим досвідом в управлінні бізнесом, фінансами та власною продуктивністю;

– це три години мотиваційних розмов, виступів крутезних спікерок та спікерів, інсайтів та пошуку нових партнерств й ідей для бізнесу та хобі.

«Ти – жінка у 21 столітті. Тобі близькі інновації та інтервальне голодування. У тебе є бізнес та мікрозелень на підвіконні. Ти можеш сама відремонтувати ноутбук та розплакатися через нелегку долю серіальної героїні. Ти сьогодні мама і ніжна дружина, а завтра на нараді – неперевершена спеціалістка та lady in red. Ти унікальна і неповторна. Ти постійно в пошуку ресурсу та балансу для того, аби не зійти з дистанції. Ми знаємо, як тобі знайомо – переміряти десятки різних ролей за день та бути на висоті. Ми знаємо, що тобі потрібно інсайтнути з цього приводу в колі тих, хто так само біжить марафон «бути жінкою» протягом життя» – пишуть організатори в спільноті @pro.women.ua.

Спікерки, які виступали у форматі Open talk на тему «Скільки в твоєму житті тебе» були:

Іра Леван @ira_levan – головна редакторка глянцевого видання Space magazine та модного онлайн-ресурсу Space, співзасновниця маркетингової агенції Levan Space.

Оля Шипелик @olya_shypelyk – фаундерка і оунерка студії декору та бренду Shypelyk, дружина молодіжного пастора в протестантській церкві, вже 6 місяців мама.

Оленка Кузьмич @arwenutulien – журналістка, редакторка, блогерка, майстриня Таро, децентралізаторка. Нині – нічна редакторка «ТСН» та експертка з висвітлення Програми «U-LEAD з Європою». Заміжня. Виховує донечку та двох кішок.

Петро Патій @dr_patij – лікар, який уже десять років працює гінекологом, а віднедавна ще й веде блог про і для жінок. З Петром розмовляли на тему «Міфи та стереотипи про жіноче здоров’я».

«Мені завжди здавалось, що медицина – це не тільки про роботу в операційній та призначення ліків, бо більшою мірою це – спілкування. Я намагаюсь дослідити та налагодити втрачений зв’язок і довіру між лікарями та пацієнтами. Привідкрити завісу того, як це – бути лікарем. Зрозуміти, як це – бути пацієнтом».

Фінальна спікерка заходу Pro Women – неймовірна жінка, яка встигає все: і зуби лікувати, і «покатушки-мозгоправки» влаштувати, і поділитися секретами радості від життя нон-стоп.

Ярина Куцик @dr.yaryna_kutsyk – засновниця власної @dental_studio_yaryna.kutsyk і стоматологиня, профі з відбілення, реставрацій і складних випадків та активна блогерка. Ярина розмірковувала на тему «Як отримувати радість від себе та своєї діяльності?».

Партнерами заходу виступили неймовірна локація Художнього музею Луцька, кондитерки – @sweetemotions_studio, які забезпечили трохи радості й щастя у вигляді тістечок та інших смаколиків, школа англійської мови @mandarin_language_club, студія масажу @kaif.massage.lutsk, ресторація м’яса та віскі 4REST.

 

ФОТО: Варвара Шевчук

Pro Business Hub
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР