Dyson

Все про найбажаніший фен для волосся Dyson

Упродовж останніх п’яти років кожна дівчина та жінка мріє про найбажаніший фен Dyson Supersonic. Про нього пишуть відомі глянці планети, зокрема Vogue та National Geographic, він з’являвся в гримерках найвідоміших моделей, актрис та співаків, а винахідника цього ґаджета прирівнюють до Стіва Джобса.

Хто такий Джеймс Дайсон та чому його винахід став легендою у догляді за волоссям? Дізнаємося зі Space.

У 2016 всі знали компанію винятково як виробника побутової техніки, втім після першого фена Dyson Supersonic вона зайняла вагому позицію на ринку б’юті-індустрії.

Dyson

ЗАДИЗАЙНИЛИ

Його мінімалістичний, але водночас незвичайний дизайн приваблює з першого погляду. І одразу не зовсім зрозуміло, як може працювати фен з наскрізним отвором у верхній частині. В епоху ока та популярних соцмереж (TikTok та Instagram) споживач насамперед цікаві ті речі, які мають крутий на нетривіальний вигляд у кадрі. До того, як у світі з’явився легендарний фен, всі інші були схожими один на одного, адже двигун розташовувався у верхній частині. А Dyson зумів приховати двигну у ручці, що стало мегазручним способом використання.

Dyson

ОСОБЛИВОСТІ

Миттєве сушіння волосся будь-якої густини. Dyson застосовує технологію Air Multiplier, яку першочергово компанія використовувала у своїх вентиляторах. Саме ця родзинка допомогла створити настільки незвичний фен. Завдяки їй можна збільшувати потужність повітря у три рази і створювати сильний потік під кутом 20 градусів. Це дозволяє акуратно висушувати волосся без будь-яких додаткових засобів. У фена є насадки, які кріпляться до нього магнітами. Вони ніколи не перегріваються, адже особливі конструкції розділяють нагріте повітря від верхньої частини насадки шаром холодного повітря. Натомість електронний термістор ніколи не дозволяє піднятися повітрю вище за позначку 150 градусів. Так можна бути повністю спокійною за своє волосся.

ЧОМУ ФІОЛЕТОВИЙ?

За час перебування у світі краси, компанія уже випустила кілька версій фена у різних відтінках. Втім незмінною класикою залишається тандем фуксії та сірого. Їх вибрали не просто так – це улюблені кольори подружжя Джеймса Дайсона.

ПЕРША ВОЛОДАРКА

У 2016 році перед релізом фена вперше його випробувала на собі киця Карла Лагерфельда – Шупетт. Так Джеймс Дайсон прагнув довести усім, що фен настільки безшумний, що його не бояться навіть чотирилапі.

Dyson

ЧОТИРИ РОКИ РОЗРОБКИ

Розробляли фен упродовж чотирьох років. Упродовж цього часу команда вчених та виробників (103 особи) вивчали різні структури волосся, аналізували вплив гарячого повітря у спеціально створеній для цього лабораторії. За підрахунками компанії, на розробку фена витратили майже 50 мільйонів фунтів стерлінгів.

1625 КІЛОМЕТРІВ ЛОКОНІВ

Саме таку кількість тестових локонів під час розробки вимагав легендарний  фен. Ця відстань дорівнює відстані від Ужгорода до Луганська.

Dyson
Dyson

ЧОМУ ФЕН?

За однією з версій, Джеймс вирішив створити такий фен, який не заважатиме йому розмовляти з дружиною, поки вона сушить волосся. А наскільки сильно ваш коханий любить спілкування з вами?

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР