«Я працюю, як кінь»: блогерка Анастасія Стадник про STADNYK.STORE, стосунки з мамою та любов до коней

Завжди радісна й усміхнена, стильна, витончена та цілеспрямована бізнес-вумен. Її естетичні та продумані до дрібниць світлини можна впізнати з тисячі. Її образами можна надихатися, щоб мати невимушений, сексуальний та неперевершений вигляд. З її працьовитості, наснаги та вмотивованості варто брати приклад.

SPACE розповідає про відомих блогерок та інфлюенсерів, за якими стежать і яких обожнюють. Цього разу героїнею ексклюзивного інтерв’ю стала успішна інфлюенсерка, засновниця бренду STADNYK.STORE, фотостудії BETON.PHOTOSTUDIO, щаслива мама та дружина Анастасія Стадник.

Чому чоловік був проти блогерської діяльності? Як з’явився підпис «Ваша Анастасія Стадник»? Чому Анастасії важко делегувати та як створюються колекції STADNYK.STORE? На ці та інші питання Анастасії Стадник – читайте з перших уст у матеріалі.

ЩО ВЖЕ ВСТИГЛО НАДИХНУТИ ВАС СЬОГОДНІ?

«Про натхнення можна багато говорити, але найголовніше для мене – це шукати його у простих речах: у посмішці дитини, у людях, які мене оточують, в одязі, який сьогодні обрала, у дружній атмосфері на роботі. Варто лише помічати ці дрібниці. Іноді можу зайти в супермаркет, побачити неймовірно красиві апельсини та придумати яскраві образи з цим кольором. Випити чашку каву та усвідомити, що хочу брючний костюм такого відтінку, а також уже малювати його у своїй уяві».

ЧИ СУМУЄТЕ ВИ ЗА ДИТИНСТВОМ? ЯКИМ ВОНО БУЛО?

«Дитинство – це, звісно, чудова пора року. Але в цей час була школа й інші обов’язки. А в дорослому житті, коли я працюю сама на себе, ці обов’язки можна або делегувати, або зробити самостійно. Завжди є вибір.

У мене було прекрасне дитинство. Мама старалася дати мені абсолютно все. Я постійно подорожувала закордон на чемпіонати з танців. Але вибору в мене не було. Тому доросле й свідоме життя, коли я можу власноруч будувати своє життя, своє майбутнє, свої плани, мені більше подобається. І навіть прогнозувати, який настрій буде завтра вранці, дивлячись на графік наступного дня (сміється).

Дитинство – це прекрасний час. Потрібно, щоб ваша дитина прожила його з посмішкою, і в пам’яті залишились лише приємні спогади. Моя мама завжди казала, щоб я займалася тією справою, яка мені до душі. Більше подобалось танцювати, аніж бути відмінницею в школі. Дуже вдячна їй за те, що вона не змушувала робити те, що не приносило мені задоволення. Я розвивалася творчою натурою і такою ж лишилась».

КОЛИ З’ЯВИВСЯ ТІСНИЙ ЗВ’ЯЗОК ТА ЛЮБОВ ДО КОНЕЙ?

«З дитинства мені говорили, що в мене «кінський хвіст», позаяк я мала дуже густе волосся. Я завжди мріяла покататись на коні, а якось мені подарували сертифікат на кінне тренування. Коли я вперше сіла на коня, зрозуміла, що це тварина, яка дає мені наснагу, сили та мотивацію для життя. Кінь під час тренування передає людині надзвичайну силу, це відчувається відразу. Я настільки вмотивована, сильна та натхненна повертаюсь після спілкування з цими тваринами. Цю любов намагаюсь передати й своїй дитині.

Також я працюю «як кінь» (сміється). Виснажливо, до кінця і ніколи не здаюсь. І якби мене запитали, з якою твариною я себе асоціюю, то відповідь була б однозначною – з конем».

ЯКІ СПРАВИ У БЛОЗІ ВИ ДЕЛЕГУЄТЕ?

«Делегування – це та діяльність, яку мені дуже важко робити. Я досі дотримуюсь думки про те, якщо ти хочеш зробити це якісно, зроби це сам». Проте стараюсь і вчусь, бо накопичується дуже багато справ, які самостійно зробити вже не встигаю.

У блогерській діяльності нічого не делегую. Єдине – у мене є рубрика від астролога, який допомагає мені зі щоденними гороскопами. Все інше роблю самостійно, придумую зйомки, образи. Це моє хобі і я його обожнюю. Не можу сказати, що блог – це моя основна робота. Ні. Вона для душі та задоволення».

ВИ ПАМ'ЯТАЄТЕ ТОЙ ПЕРШИЙ ПОСТ, КОЛИ ПІДПИСАЛИ ЙОГО «ВАША АНАСТАСІЯ СТАДНИК»?

«Так, я пам’ятаю свій перший пост, коли я написала «Ваша Анастасія Стадник». Тоді я оголосила, що вагітна, а з цього дня щодня буду розповідати про свій стан, відчуття, емоції та переживання. Тоді не задумувалась про заробіток, а просто вела свою сторінку як особистий щоденник. Я ділилась абсолютно всім: і секретним, і інтимним. Натомість відчувала підтримку людей. Навіть коли в мене був сильний токсикоз, я про це писала та отримувала повідомлення, які мені були необхідні в той момент. Щодня був надзвичайний фідбек. Пізніше з’явилося поняття «блогер» і я не могла зрозуміти, чому мій щоденник у соцмережах вважається блогерством, чому відтепер публічна особа. Це було надзвичайно приємно».

ЯКИЙ ПЕРШИЙ ВЕЛИКИЙ БРЕНД ЗАПРОПОНОВУВАВ СПІВПРАЦЮ?

«Напевно, кожен блогер в Україні розпочинав зі скрабів для тіла (сміється). Це було надзвичайно дивно, коли мені написали та попросили дати свій відгук про скраб для тіла, який мені дали просто так. Це дуже круті відчуття.

Перша платна інтеграція взагалі була шоком для мене. Мені дають безкоштовно продукт, я смакую та насолоджуюсь ним, а потім ще й отримую матеріальну винагороду. Це було щось зі світу фантастики.

Чим далі, тим більше пропозицій і прийшло усвідомлення, що це моя робота».

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ КОЛЕКЦІЇ У STADNYK.STORE?

«Процес створення колекцій STADNYK.STORE – це щось магічне й цікаве. Ми збираємося з усіма дівчатами на виробництві і починаємо малювати кожну деталь, обдумувати кожну тканинку, кожну підкладку, нитку, кишеньку. Це настільки творчий процес. Коли людина хоча б одну річ створить самостійно, вона стовідсотково захоче створювати ще. Неможливо зупинитися, коли спочатку уявляєш картинку в голові, потім бачиш її на папері, підбираєш тканини і тримаєш її готову в руках. У цей момент я отримую таке задоволення, що не можу передати словами. Я живу цією справою».

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ НАЛІЧУЄ КОМАНДА STADNYK.STORE?

«Неможливо порахувати всіх (сміється), навіть і не хочу. У нас є і технолог, і швачки, і контент-менеджер, який працює зі Stories, і фотограф тощо. Нас багато і щодня стає все більше й більше. Ми не зупиняємось на досягнутому, а прагнемо ставати ще кращими для наших покупців».

ЧИ ВБИВАЄ ПОБУТ РОМАНТИКУ І ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ?

«Однозначно. Я на 100% погоджуюсь з тим, що побут вбиває романтику. Тому ми з чоловіком стараємось хоча б раз на два тижні вирватись кудись на 2 дні. Це дуже важливо для сім’ї.

Ми часто подорожуємо з дитиною, а коли помічаємо, що наші стосунки йдуть на спад, то починаємо зриватися один на одному. Тоді нам терміново потрібно побути вдвох, абстрагуватись від усіх справ та побуту.

Кожній парі потрібно підтримувати цей вогник кохання. Це можливо тільки тоді, коли ви удвох можете прокинутися та заснути у будь-який час, обійматися скільки заманеться. І не бійтеся залишити дитину з бабусею, нянею чи тіткою. Присвятіть час своєму чоловіку, адже дитина виросте, а ви маєте залишитись в коханні, в повазі й разом до кінця. Багато матусь перемикаються повністю на дитину, забувають про чоловіка і нічим хорошим це не закінчується. А люди покохали один одного: якщо підтримувати цей вогник, бути опорою один для одного, то можна прожити довго й щасливо».

ЧИ БУВ САШКО КОЛИ-НЕБУДЬ ПРОТИ ВАШОЇ БЛОГЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ?

«Мій Саша був проти блогерської діяльності на її початках. Він не розумів, чому я розповідаю наше особисте й інтимне, навіщо ділитись з чужими людьми. Тоді була переконана, що це просто мій щоденник, а я ділюся з підписниками інформацією, а вони радять мені, які аналізи краще здати, що краще допомагає від токсикозу.

Він, мабуть, переборов себе, побачив, що я горю цією справою і більше не був проти».

ДО ЯКОЇ ПОРАДИ МАМИ ВИ НЕ ДОСЛУХАЛИСЯ І ЗАРАЗ ЖАЛІЄТЕ ПРО ЦЕ?

«Моя мама ніколи не давала мені порад і за це я їй безмежно вдячна. Вона завжди давала право вибору мені.

Я ніколи не дозволяю ні своїй мамі, ні мамі Саші лізти у наші стосунки. Бо коли мама намагається долучитися до стосунків, починаються непорозуміння, сварки й часто такі сім’ї руйнуються. Я дотримуюсь тієї позиції, що ми – дорослі люди, ми – одружені люди, ми повністю відділилися від батьків, ми їх любимо та поважаємо, але вони не мають права лізти у наші стосунки й радити щось. Самі створюємо свій досвід. І ми будемо робити свої помилки, а не помилки наших батьків».

ВИ ЗАВЖДИ УСМІХНЕНА, ПОЗИТИВНА, НАПОВНЕНА ЕНЕРГІЄЮ ТА РЕСУРСОМ. ЧИ БУВАЮТЬ У ВАС ВИГОРАННЯ, МОМЕНТИ, КОЛИ ПОТРІБНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ?

«У мене бувають вигорання, дрібні депресії, поганий настрій, але це нормально. Нормально бути в балансі. Всесвіт – це баланс. Уявляєте, якби я 24\7 була усміхненою й щасливою, то всі б подумали, що я психічно хвора (сміється).

Я завжди посміхаюсь і стараюсь позитивно сприймати всі негаразди, помилки, розчарування. Але це все негативне накопичується всередині, тому обов’язково раз у місяць мені потрібно виплакатись на місяць вперед (посміхається). Спробуйте, ви відчуєте таку свободу й усвідомите, що всі негаразди пройдете з легкістю».

ПОРАДА, ЯКУ Б ВИ ДАЛИ САМІЙ СОБІ У 20 РОКІВ.

«Не бійся. Не бійся розчаровувати людей. Не бійся робити помилки. Не бійся піти не тим шляхом. Не бійся бути іншою.

Люди звикли плисти за течією. І коли ти пливеш проти, на тебе навалюється безліч негативу. Мені у 20 років було так важко, тому що я завжди йшла проти системи. Всі роблять біле, я роблю чорне. У мене на кожну справу завжди була інша думка, інший погляд. Люди не сприймали цього, не розуміли.

Іди і роби так, як ти хочеш. Не слухай нікого. Не бійся жити. Життя – це помилки та досвід. Живи на повну».

БЛІЦ

ЩО АНАСТАСІЯ СТАДНИК НІКОЛИ НЕ ПОКАЖЕ У БЛОЗІ?

«Складне питання, адже я показую 99 % свого життя. Навіть не знаю, що я можу не показати. Я показую розпач, сльози, щастя, гордість і дуже відкрита зі своїми підписниками. Якщо сварюсь зі своїм чоловіком, то не можу з посмішкою з’явитися у Stories.
Я все одно показую сум, розпач, що мені зараз важко і потребую підтримки. А підписники для мене не просто читачі, які щодня зі мною. Вони і психологи, і наставники, і порадники».

ЯКБИ НЕ STADNYK.STORE, ТО …

«Візаж-студія, якою я займалася протягом п’яти років».

МОЯ УЛЮБЛЕНА КРАЇНА ДЛЯ ВІДПУСТКИ – ЦЕ…

«Мальдіви».

ЯКБИ ВАС ЗМУСИЛИ ЗАЛИШИТИ ОДНУ РІЧ ІЗ STADNYK.STORE, ЩО ЦЕ БУЛО Б?

«Діловий костюм, тому що його можна поєднати з будь-чим».

МІЙ НАСТУПНИЙ БІЗНЕС БУДЕ ПРО…

«Надіюсь, що мій наступний бізнес буде про офлайн-магазини».

СПОДІВАЮСЬ, ЩО МОЯ МІЛАНКА..

«Коли виросте, буде такою ж творчою, як її мама».

ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ АНАСТАСІЯ СТАДНИК – ЦЕ..
«Багатодітна мама з амбіціями, з шикарним бізнесом, щасливою сім’єю і просто щаслива жінка, яка радіє своєму життю».

Фото з особистого архіву Анастасії Стадник.

INSTAGRAM: @n.stadnyk

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР