Бренд GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя соціальною ініціативою для жінок, які чекають чоловіків з війни

Український бренд GAPTUVALNYA, відомий сміливими поєднаннями традиційної вишивки з сучасною модою, відзначає п’ятиріччя з дня заснування. На честь цієї важливої дати бренд виходить за межі моди і естетики, звертаючись до соціальної відповідальності сучасного бізнесу та прагнучи подарувати світло тим, хто на це справді заслуговує.

Як український бренд, GAPTUVALNYA долала масовані обстріли та відключення світла, зберігаючи при цьому відданість підтримці українських захисників на передовій. На честь п’ятої річниці GAPTUVALNYA зміщує фокус на іншу групу неоспіваних героїв: дружин і жінок, які терпляче чекають на повернення своїх коханих із війни. Відзначаючи неоціненний внесок цих людей, GAPTUVALNYA вирішила зробити особливий подарунок 50 жінкам, які є опорою тилу, поки їхні чоловіки чи хлопці служать нації. Бренд подарує кожній із цих жінок артизанальні скатертини, натхненні традиційними українськими орнаментами – елемент тепла і затишку, що покликаний привнести в їхні оселі атмосферу свята.

«Ми в GAPTUVALNYA віримо в силу спільноти та розуміємо, що перемога – це результат колективного зусилля», – пояснює Наталя Гергелюк, засновниця бренду. «Ми підтримуємо наших солдатів на передовій та хочемо висловити вдячність і підтримку неймовірним жінкам, які чекають своїх коханих вдома. Ці святкові скатертини є символом нашої вдячності за їх мовчазний, але неоціненний внесок у майбутнє нашої нації».

Соціальна відповідальність – основа ДНК бренду. Ця ініціатива є свідченням прагнення GAPTUVALNYA працювати не лише в площині естетики, а й виконувати свій моральний обов’язок – працювати на благо України. Бренд бачить майбутнє, де ці скатертини прикрашають столи сімей, які разом святкують перемогу, нарешті возз’єднавшись у мирі та злагоді. 1 грудня, коли GAPTUVALNYA святкує п’ятиріччя, бренд запрошує всіх приєднатися до святкування сили, стійкості та єдності нації, що втілюється в щоденних подвигах партнерок наших захисників.

Долучитися до цього розіграшу подарунків можна, заповнивши гугл форму через цей лінк, до 15 грудня. Обрані переможці отримають свої подарунки до Різдва.
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ: