Довіра, впевненість, результат: Space mag. презентує жовтневі обкладинки

Відвертість, щирість і впевненість – якості, з якими асоціюється герой жовтневого випуску Space mag. Багато лучан (і не тільки) знають його як справжнього професіонала справи й досвідченого лікаря. А наша команда вирішила розкрити його по-новому: без масок, білого халата й хірургічних інструментів. Отож, Cover Man жовтневого випуску Space mag. – Роман Трач, директор та провідний пластичний хірург медичного центру «ESmed», завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці медичного об’єднання ЛМТГ.

«Я люблю свою роботу за те, що я отримую задоволення від зробленого. Для мене є важливою вдячність пацієнтів, яка не вимірюється фінансами. Коли ми досягнули спільних результатів і розпочали відлік нового етапу життя людини.
Тут також важливе відчуття команди й кожного працівника у ній. Без підтримки оркестру не зазвучить нічого, тому кожен важливий і якість його роботи впливає на успіх у результаті», – зізнається пан Роман.

Як один випадок змінив долю й вибір професії, про власний підхід до справи й пацієнтів, особливості роботи й перспективи хірургії ви зможете прочитати з перших уст у друкованому примірнику Space mag. вже незабаром!

На фото Роман Трач

Фото Юрко Положевець

Одяг ANDREAS MOSKIN,

be Gentleman

Макіяж Оксана Морозова

Локація KULT Dim

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Новий ритм: Space mag. презентував обкладинки вересневого випуску, який вийде у новому форматі

Історія не просто про сестер: Space mag. презентує серпневу обкладинку

Don’t Save the Best for Last: Space mag. відзняв обкладинку для липневого випуску