Креми нового покоління або що таке ламелярна емульсія?

Світлана Стеренчук, хімікиня, керівниця EVO derm

Як ви звикли обирати крем? За упакуванням, запахом чи активним інгредієнтом, що великими літерами написаний на етикетці?

З чого ж складається кожен крем і на що звертати увагу під час вибору крему? Більше про це розповідаємо разом із хімікинею, керівницею EVO derm Світланою Стеренчук.

Основа будь-якого крему – це емульсія, яка своєю чергою складається з води, олії та емульгатора. Вже в готову емульсію додають активи, які нам вже знайомі: гіалуронову кислоту, пептиди, екстракти та антиоксиданти.

Залежно від технології приготування емульсії поділяють на прямі (краплини олій розподілені у воді) та зворотні (вода розподілена в олії). Проте численні дослідження довели недоліки цих емульсій, адже вони або швидко всмоктуються та випаровуються, або створюють плівку на поверхні шкіри, так звану «оклюзію», запечатуючи вологу всередині.

ЩО ТАКЕ ЛАМЕЛЯРНА КОСМЕТИКА?

Гідроліпідна мантія шкіри людини – це теж своєрідна емульсія, адже тут є вода і жир, які розподілені не у вигляді крапель, а у формі пластин – ламель.

Відносно нещодавно вчені створили схожу структуру й у косметиці, назвавши її ламелярною емульсією. Для виготовлення цих емульсій застосовують емульгатори на основі лецитину та оливкової олії і навіть без додавання додаткових активних інгредієнтів емульсія забезпечує максимальне зволоження та живлення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Топ-3 процедури від осінньої меланхолії у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Топ-3 процедури від осінньої меланхолії у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

ПЕРЕВАГИ ЛАМЕЛЯРНОЇ ЕМУЛЬСІЇ

  • Вбудовується в роговий шар шкіри та миттєво зволожує її. Для зневодненої та пошкодженої шкіри така емульсія працює подібно до латки, адже ламелярні креми близькі до будови ліпідного шару шкіри людини, після нанесення вони буквально вбудовуються в клітини нашого тіла.
  • Краще транспортує активні інгредієнти в шари шкіри.
  • Підвищує гладкість та пружність шкіри.
  • Швидше всмоктується та не залишає відчуття жирності.
  • Зменшує втрату вологи.

Креми на ламелярних емульсіях максимально фізіологічні та підходять для щоденного догляду за будь-якою шкірою, зокрема дитячою, чутливою та проблемною.

ЧОМУ EVO DERM?

Рекомендуємо вам спробувати креми від EVO derm. Окрім ламелярної основи, тут містяться ефективні компоненти на кшталт пребіотиків, пептидів, ніацинаміду, керамідів та фосфоліпідів.

Структури кремів дозволяють зволожувати та захищати шкіру без відчуття обтяження чи жирності.

INSTAGRAM: @evoderm.store

INSTAGRAM: @sveta_sterenchuk

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Ефекту можна досягнути за 4 процедури», — Оксана Коротка про розтяжки

Андрогенетична алопеція у жінок: коли та чому?

Розацеа: маскувати чи лікувати?

Червоні цятки на шкірі або ангіоми: що це і як боротися?

Заморожування жирових відкладень: 10 найпоширеніших запитань про кріоліполіз

Масаж Тоффа: чому варто спробувати унікальну методику

Сила мигдалю: як працює мигдалевий пілінг

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР