«Ефекту можна досягнути за 4 процедури», — Оксана Коротка про розтяжки

Упродовж життя наше тіло піддається всіляким випробуванням: статеве дозрівання, зміна ваги, вагітність… Після таких процесів змінюється зовнішній вигляд шкіри, з’являються червоні смуги. Все про розтяжки, чому вони з’являються та як їх позбутися розповідає кваліфікований косметолог – власниця «Центру естетичної медицини» Оксана Коротка. 

 

Розтяжки або стриї – це нетипові рубцеві зміни, що виникають на різних ділянках тіла, коли шкіра швидко розтягується і не встигає за змінами нашого тіла. Часто це явище відбувається під час вагітності, у підлітковому віці та коли організм швидко набирає або скидає вагу. На стан шкіри впливають статеві гормони та гормони наднирників. Підлітковий вік – це  період активної перебудови організму та пришвидшеного росту. Коли шкіра не встигає за цими змінами, утворюються пошкодження волокон, а згодом – рубцеві зміни дерми.

Розтяжки на шкірі ми помічаємо у формі смуг фіолетового, рожевого або червоного кольору. Вони можуть викликати свербіж та дискомфорт. Також важливою є генетична схильність, яка може зробити шкіру більш вразливою до ушкоджень.

Оксана Коротка, косметолог, власниця «Центру естетичної медицини»

ПРОФІЛАКТИКА РОЗТЯЖОК

Можна нескінченно довго говорити про профілактику розтяжок. Це і якісне зволоження, живлення шкіри, і утримування ваги без різких стрибків, і гармонійний водний баланс в організмі, і вживання  продуктів з колагеном (перепелині яйця, м’ясний бульйон, яловичина, тофу, нежирні сорти сиру, хумус, а на десерт – натуральне желе або пана-кота на кокосовому молоці), і аеробні навантаження, і контрастний душ. А під час вагітності варто носити спеціальний бандаж і бюстгальтер. Однак якщо розтяжки вже з’явилися на тілі, прибрати їх буде не просто.

Хорошою профілактикою розтяжок на шкірі є використання зовнішніх  засобів з гіалуроновою кислотою, сечовиною, ретинолом (не використовувати в період вагітності), екстрактом центелли азіатської, якісними косметичними оліями (не харчовими), зокрема оліями какао, ши, кокоса, мигдалю. Всі вони діють на регенерацію і живлення тканин. І ще варто привчити себе до щоденного бережного самомасажу сухою щіткою або масажною рукавичкою.

Не варто експериментувати з народними методами профілактики розтяжок під час вагітності.

Хорошою профілактикою стриїв є професійні апаратні масажі «Icoone Laser» (Айкун-лазер) та «Endospheres» (Ендосфера-терапія), які можна виконувати і в період вагітності, починаючи з 2-го триместру. Ці види масажу кардинально відрізняються від ручних масажів, оскільки їх вплив є більш точним і не травматичним. Ці апаратні процедури запускають синтез колагену, позитивно впливають на серцево-судинну і лімфатичну систему, шкіру. Чудовим доповненням до апаратних процедур є обгортання від STYX: «Cello-gel» та «Віскі-пеленання».

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗРОБИТИ РОЗТЯЖКИ МЕНШ ПОМІТНИМИ

ІН’ЄКЦІЙНІ МЕТОДИ

Суть ін’єкційних методів полягає у введенні в шкіру:

  • лікувальних коктейлів на основі гіалуронової кислоти, вітамінів і амінокислот – мезотерапія;
  • власної плазми, збагаченої тромбоцитами та факторами росту – PRP-терапія, яка відіграє роль аутологічного стимулятора утворення колагену;
  • ферментів колагенази та гіалуронідази.

Такі ін’єкційні процедури дають помітний ефект, збагачують шкіру корисними елементами й доповнюють апаратну косметологію.

БЕЗІН’ЄКЦІЙНА (ФРАКЦІЙНА) МЕЗОТЕРАПІЯ

Це альтернативний апаратний метод введення препаратів та сироваток у глибокі та пошкоджені шари шкіри за допомогою точного впливу мікроголок спеціального пристрою «Nanopore». Поверхню розтяжок оброблять сотнями мікропроколів індивідуальними одноразовими насадками апарату. Саме це забезпечує точне проникнення і доставку препарату MESO CIT.

ХІМІЧНІ ПІЛІНГИ

Для проведення хімічного пілінгу дерматолог підбирає потрібний засіб залежно від глибини і кількості розтяжок. Зазвичай найбільш дієві – серединні і глибокі пілінги з використанням кислот різної концентрації та рН.

ФРАКЦІЙНИЙ ГОЛКОВИЙ RF-LIFTING

Якщо окрім розтяжок у вас атонічна шкіра на животі, стегнах, то вам рекомендовано процедуру «Голковий RF».

Внаслідок інтенсивного теплового впливу на дерму, радіочастотна терапія викликає білкову денатурацію, в результаті чого старі колагенові волокна замінюються новими. Завдяки інтенсивному відновленню істотно ущільнюються тканини та скорочуються стриї.

Гарантовані кардинальні зміни: об’ємна реструктуризація, значно помітне зменшення стриїв, ущільнення шкіри.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Технологія СО2-лазеру полягає в шліфуванні шкіри. У «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої» ми проводимо процедуру на американському апараті СО2re Candela. Метод ефективно працює і зі свіжими, і застарілими розтяжками. Це найсучасніший і найдієвіший метод у боротьбі з розтяжками. Фракційне лазерне шліфування апаратом CO2re під час проходження на шкірі чергує зони мікропошкоджень зі здоровими ділянками.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ?

Лазерне шліфування – це курсова процедура. Кількість процедур залежить від декількох факторів: власних регенеративних процесів, величини розтяжок та площі ураженої шкіри. Здебільшого, хорошого ефекту можна досягнути за 4 процедури.

КОЛИ БУДЕ ПОМІТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ?

СО2 лазер утворює у шкірі мікроколони, а згодом запускає процес формування нового, здорового колагену. Для цього шкірі потрібен час. Ефект буде помітний через 20-45 днів та наростатиме протягом наступних 3-х місяців.

ЯКИЙ НЕОБХІДНИЙ ІНТЕРВАЛ МІЖ ПРОЦЕДУРАМИ?

Для хорошого ефекту потрібна перерва тривалістю 4-6 тижнів між сеансами лазерного шліфування.

ЧИ МОЖЛИВЕ ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК «В НУЛЬ»?

Об‘єктивно: з рубцевої та деформованої тканини неможливо виростити ідеально гладку шкіру, таку, якою вона була до пошкодження. Але! Ін’єкційні та лазерні процедури допоможуть згладити текстуру, зрівняти колір, мікрорельєф, зробити розтяжки менш помітними, а шкіру м’якшою та значно еластичнішою.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького 2.
+ 38 (066) 377 99 38
INSTAGRAM: oksana_korotka
FACEBOOK: Oksana Korotka
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР